Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

NPedro1 - Profil | St 5.6.2013 16:46:57

FRANK71 >> Tam je to posledních několik let spíš studený,než vlažný.Po kolena vody a rybářů jak hnoje.Sem tam bolen,tloušť,nebo zapomenutá kudla.Trochu níže občas vous.Ale celkově slabota.
Ale bejvávalo to super místo,ne že né.

    NFRANK71 - Profil | St 5.6.2013 16:44:20

    Pedro1 >> Myslíš jez v Mokropsích, ono to tam zas tak horký není, spíše vlažný.

      NPedro1 - Profil | St 5.6.2013 16:38:57

      PepíkPepík >> Musíš líp maskovat ty fotky.Všenory a Černošice pozná půlka Prahy a pak Ti to tam vychytaj:-)))

        NKapr555 - Profil | St 5.6.2013 16:38:53

        afjee >> Jo a ví to i každej Pošťák Pet :D

          Nafjee - Profil | St 5.6.2013 16:35:28

          PepíkPepík >> To ví přece každej xxlrybáři.

            NVenca888 - Profil | St 5.6.2013 16:33:21

            Kapr555 >> okoun má podle mýho lepší maso než candát.

              NKapr555 - Profil | St 5.6.2013 16:31:56

              PepíkPepík >> No nevim mě candát nechutná ale okouna sem eště nejed :))

                NKapr555 - Profil | St 5.6.2013 16:30:37

                PepíkPepík >> To ví každej pepík :)))

                  NPepíkPepík - Profil | St 5.6.2013 16:29:53

                  Kapr555 >> okoun je prej lepší než candát

                    NPepíkPepík - Profil | St 5.6.2013 16:29:04

                    Pedro1 >> A kdes sebral že sem od Berounky? :D

                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 5.6.2013 16:28:28

                      voda12 - >> steak z tuniaka

                        NSven - Profil | St 5.6.2013 16:25:38

                        Kapr555 >> to věřím :-)))

                          NKapr555 - Profil | St 5.6.2013 16:23:54

                          Sven >> No nák tak :-)))

                            NSven - Profil | St 5.6.2013 16:23:16

                            Kapr555 >> a co bys tam chtěl ? Vykoštěnej bůček ?

                              NFRANK71 - Profil | St 5.6.2013 16:23:10

                              Kapr555 >> to je na tom nejlepší,vybírání kostí:o))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                NKapr555 - Profil | St 5.6.2013 16:21:23

                                Jaktože je okoun v anketě na druhým místě ? dyt to musí bejt plnej kostí ? nebo neni ?

                                  NPedro1 - Profil | St 5.6.2013 16:19:05

                                  PepíkPepík >> Všechny chaty,který jsou v okolí Berounky maj vypláchlý septiky do čista.
                                  Takže teď se budou ryby živit čím?:-)

                                    NVenca888 - Profil | St 5.6.2013 16:17:27

                                    Starc55 >>

                                      NFRANK71 - Profil | St 5.6.2013 15:57:27

                                      PepíkPepík >> Musíš se zeptat hygienika, ty jsou odborníci, ale je to stejné varování jako pokaždé povodni.

                                        NPepíkPepík - Profil | St 5.6.2013 15:55:46

                                        FRANK71 >> to je to až tak nebezpečný jó? :-))