Nejlepší rybí maso

Jaké rybí maso Vám chutná nejvíce? Jaký je váš oblíbený recept?
Autor diskuse: voda12 - Profil , 31.3.2013 všeobecné - druhy ryb, rekordy

Jaká ryba je nejlepší k jídlu

A) Kapr8%

B) Candát50%

C) Pstruh6%

D) Lín6%

E) Štika5%

F) Okoun25%

Od 31.3.2013 hlasovalo 540 čtenářů.

NBušák - Profil | So 3.1.2015 17:13:51

voda12 - >> za mě nejchutnější maso má okoun

    Nludik20 - Profil | So 3.1.2015 17:07:16

    4Hubert >> repsol - 3.1.2015 16:48:45 >> Presne toto som myslel!!!..za to video diky

      Nnofish - Profil | So 3.1.2015 17:05:05

      FOUSATEJ HAT >> Jo, když byla nekuchaná za 40, to bylo krásné... co jsem viděl naposled, v obchod, tak to bylo přes stovku.

        NFOUSATEJ HAT - Profil | So 3.1.2015 17:01:40

        nofish >> Njn jakmile zjistěji že někomu něco chutná, tak se to zdraží, já jsem na tohle smolař, kdysi dávno mě to tahal jeden kamošš z nějaký fabriky, on tam jezdil s autem tak jsem to kupoval ale už jsem ho leta neviděl :-)

          Nnofish - Profil | So 3.1.2015 16:56:35

          FOUSATEJ HAT >> ona je sranda, že na tom taky něco je. Je dobrá. Ale už jsou tak drahé, že je snad levnější, koupit si pstruha.

            NPavao - Profil | So 3.1.2015 16:56:30

            Dobře upečená makrelka na fotbale nebo hejk na česneku:-)))

              NCalex - Profil | So 3.1.2015 16:54:56

              Nemůžu si pomoct......

                NFOUSATEJ HAT - Profil | So 3.1.2015 16:53:09

                za mně jednoznačně makrela na jakej koliv způsob :-)

                  Nrepsol - Profil | So 3.1.2015 16:48:45

                  ludik20 >> Okouna natřeba čistit. Stačí to udělat dle videa. Dělám to také tak a super.
                  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd​ed&v=pjTlFwQb7D0

                    NMaxi Sob - Profil | So 3.1.2015 16:47:45

                    Nejlepší rybí řízek je vepřovej ten se dá ten se dá sníst i potmě.

                      Nludik20 - Profil | So 3.1.2015 16:25:47

                      Venca888 >> Akonahle ma kamarat naucil cistit ostrieze,lepsiu rybu nepoznam.Malokto ich konzumuje,lebo to cistenie je nenormalne!

                        NKarlosak - Profil | So 3.1.2015 16:11:07

                        Za mě okoun.

                          Njaroslavstehlikst - Profil | So 3.1.2015 16:06:21

                          uzeny uhor

                            NStarc55 - Profil | St 5.6.2013 17:29:49

                            Venca888 >> Už mě to je jasný.

                              NFRANK71 - Profil | St 5.6.2013 17:00:10

                              Pedro1 >> Jo to bude ono.

                                NPepíkPepík - Profil | St 5.6.2013 16:59:46

                                Pedro1 >> No v létě seš občas rád že něco přes jez vůbec teče, všechno de elektrárnou

                                  NPedro1 - Profil | St 5.6.2013 16:58:45

                                  FRANK71 >> Tam měl i tu fotku.Pravá strana jezu směrem po proudu,dělá to tam takovej jazyk.

                                    NFRANK71 - Profil | St 5.6.2013 16:56:45

                                    Pedro1 >> Myslím, že je mladej chtěl chytat tam, jak padá voda přímo z jezu. Měl zde i založenou otázku.

                                      NPedro1 - Profil | St 5.6.2013 16:53:25

                                      FRANK71 >> Loni tady nějaká fotka sumce z těch míst proběhla,ale byla v hodně divném místě a sumec byl navíc za ocas:-)))

                                      Jsem docela zvědav,co tahle velká voda udělá s korytem.Po zahájení to vezmu od Karlštejna a prozkoumám jak to vypadá v podjezích a na jiných slibných místech až do Černošic.

                                        NFRANK71 - Profil | St 5.6.2013 16:50:23

                                        Pedro1 >> Bejvávalo na candáty. Možná tam mladej pořád chodí na sumce, a poví nám to. Dnes se člověk diví, že přes jez přepadne voda. I když dneska tam voda po kolena nebude:-))