- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro
Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
292x v oblíbených a 22x v ignorovaných.
NPísek - Profil | Pá 25.1.2013 23:15:01
tomsa >> v jedné knížce o skalkách je uvedené,že 1 m2 plochy skalky ročně vyžaduje 6 hod. práce.Já bych tomu celkem věřil (osobní poznání),ale záleží na tom,co je na té ploše vysazené.Měl jsem suchou zídku dlouhou asi 25m ,výška 50-60cm a šířka do 2metrů
Opravdu jen údržba této plochy zabrala hodně času,ale zase to bylo vidět.S údržbou travnaté plochy se to nedá srovnat,i když jsem nějakou dobu z trávníku ručně vypichoval plevel,pampelišky apod.Tehdy jsem se ale lehce ohýbal v pase :-)))))
Opravdu jen údržba této plochy zabrala hodně času,ale zase to bylo vidět.S údržbou travnaté plochy se to nedá srovnat,i když jsem nějakou dobu z trávníku ručně vypichoval plevel,pampelišky apod.Tehdy jsem se ale lehce ohýbal v pase :-)))))
Ntomsa - Profil | Pá 25.1.2013 23:01:51
Písek >> Úž aby to bylo. nějak mě ta nečinost nebaví.
Díky všem co přidávají krásné fota z vegetačního období. Ač nejsem skalničkář, pořád je co od nich obdivovat. A že je co.
Díky všem co přidávají krásné fota z vegetačního období. Ač nejsem skalničkář, pořád je co od nich obdivovat. A že je co.
NPísek - Profil | Pá 25.1.2013 22:47:14
tomsa >> neboj,za chvilku to začne ožívat až dost,kdo má zahradu,ten nebude vědět kam dřív.................však to znáš
Ntomsa - Profil | Pá 25.1.2013 22:38:51
rover >> Ale jó nějak to pořeším.
Chlapci s tím celerem to opravdu byla jen informace. Aby to ožilo.
Chlapci s tím celerem to opravdu byla jen informace. Aby to ožilo.
Ntomsa - Profil | Pá 25.1.2013 22:28:06
Písek >> Nene. Mám substrát od hnojáčků, trochu to ohřeji a zítra vyseju celer. Za chvíli to bude paprika atd.
NPísek - Profil | Pá 25.1.2013 22:24:41
tomsa >> to máš v troubě ? pamatuji si,že máma to tak dělala,aby se
likvidovaly plísně apod.
likvidovaly plísně apod.
Ntomsa - Profil | Pá 25.1.2013 22:22:26
Písek >> Samozřejmě do truhlíku. Od dneška ohřívám substrát.
NStopař - Profil | St 23.1.2013 17:50:58
Ortelius >> Máš to moc hezké hlavně ten vypalovanej obrázek.
NPísek - Profil | St 23.1.2013 16:36:44
Ortelius >> abych nezapomněl,cvičit šupiny lipana nemusíš,mám domluveného řezbáře,který mě víko dovyzdobí malou plastikou lipana, kterou potom nalepí Místo nálepky mušky
tam bude ze dřeva vyřezaná ryba.Aspoň to mám slíbené
tam bude ze dřeva vyřezaná ryba.Aspoň to mám slíbené
NPísek - Profil | St 23.1.2013 16:22:37
Ortelius >> jo,rozměry pošlu,ale až tu krabičku budeš dělat,aby se rozměry neztratily....tedy u mě by to tak bylo :-))))
mělo by to být o něco víc,než tahle ,tedy těch 5cm beru
mělo by to být o něco víc,než tahle ,tedy těch 5cm beru
NOrtelius - Profil | St 23.1.2013 16:11:31
Písek >> no problem. Jen mi pošli rozměry do SZ. Ať mám přehled. Děkuju. jinak máš taky slušnou sbírku:-)
NPísek - Profil | St 23.1.2013 16:07:03
Ortelius >> teď jsem měřil krabičky a kapsy u vesty,tak může být i 15 x 10x5cm
klicně se mě do kapsy vleze krabice 7 cm tlustá, tak těch 5cm bude na křídlaté mušky fajn
musíme myslet na to,že chytám i na mušky s křídly,na háčcích až č.10, tak ať jim není těsno :-))))
klicně se mě do kapsy vleze krabice 7 cm tlustá, tak těch 5cm bude na křídlaté mušky fajn
musíme myslet na to,že chytám i na mušky s křídly,na háčcích až č.10, tak ať jim není těsno :-))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45006
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NZoologický koutek MRKu.33418
NKutilské jádro MRKu5344
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144783
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412753
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












