Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPísek - Profil | Ne 13.1.2013 23:45:19

KUBA >> jsem se lekl,že máš takto srovnané dřevo,
já si tedy dávám záležet,aby to trochu bylo poskládané do figury,ale tohle ?? pěknééé :-)))

    NKUBA - Profil | Ne 13.1.2013 23:42:06

    ty jo, 1900 příspěvků :-) to jsem při založení ani nečekal :-)

    zde jeden bonusovej obrázek aneb jak by se dal pojmout zahradní domek pro hosty :-)

      NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 20:37:06

      Písek - no je tvůj futrálek, kecat ti do toho nebudu, seš šikula, něco vymyslíš :-))

      jo myslím - jeden uprostřed, jsem se nějak zakecal a napsal jsem blbost

        NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 20:30:42

        Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 20:21:28 >> myslíš : jeden uprostřed ?

        musí být dva,aby se konce nerozvíraly , S těmi dírami co tam zůstanou bych se netrápil,dají se zatmelit a posléze nanést povrchovou úpravu

          NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 20:21:28

          Písek - mohl by si mít jen jedu na středu,

          ale to by ti vlastně zůstaly díry po stávajících,

          no ty to stejně nějak vyřešíš sám a dobře :-)))

            NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 20:18:44

            Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 20:17:20 >> tak to budu muset lépe prohlédnout

              NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 20:17:20

              Písek - ale já nemyslím na stodolu, viděl jsem tento typ, vel. ukazováčku, fakt malej

                NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 20:13:27

                Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 20:08:42 >> Ty jsi moták !! :-))) copak to je stodola ?

                  NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 20:12:07

                  KUBA >> tak se dívej,velké to není

                    NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 20:08:42

                      NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 20:04:46

                      Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 20:02:30 >> to ne, budu to muset nechat předělat

                        NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 20:02:30

                        Písek - když už jsem ho držel, tak jsem se na ně díval, že jsou takový vachrlatý :-))
                        se to otevře ani nebudeš vědět jak a vyválíš ho po zemi.

                          NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 20:00:53

                          Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 19:57:24 >> jo ,můžeš :-)))
                          jen budu muset udělat něco s těmi zámky,tam je dost rezerva., povolují se

                            NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 19:59:24

                            KUBA >> širokej není,je to zdání,protože prut je v silně polstrovaném návleku
                            z fleesu a na něm je nějaké plátno.. vranka to zvládla výborně a když tam vše uložím,tak tam nic neklechtá,
                            jen ta placatice tam nebude bydlet :-)))

                              NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 19:57:24

                              KUBA - ono, na té fotce to vypadá fakt robustně, ale jinak je přesně na prut :-))
                              Tedy jestli můžu za Píska.

                                NKUBA - Profil | Pá 11.1.2013 19:51:40

                                Písek >> jo, je pěknej, možná zbytečně širokej :-) ale on zas tak není určenej na cestování ne? :-)

                                  NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 19:49:22

                                  KUBA >> ach tááák :-))))
                                  to jsem tedy rád,že jsem občasný abstinent :-)))
                                  nebo naopak ? kdo se v tom má vyznat

                                  díval jsem se na FB,že se Ti líbí futrál na prut.Tam mě čeká ještě práce jako na kostele,doufám že to vše
                                  stihnu do zahájené,

                                    NKUBA - Profil | Pá 11.1.2013 19:32:41

                                    Písek >> to my vážeme v oblecích s kravatou a usrkáváme kvalitní vína či skotskou, přeci jen jsme ta šlechta :-) konce to ale asi podobný...

                                      NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 19:25:31

                                      KUBA >> my tedy máme vázací sedánky v pátek,kdyby jsi znal ty konce !!:-))))

                                        NKUBA - Profil | Pá 11.1.2013 19:23:21

                                        já jsem pro, je leden, co na zahradě... je nejvyšší čas začít vázat,

                                        p.s. ty bono hlavně ve čtvrtek doraž na vázací večírek v Nuslích .-)