Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NBono 27,15 - Profil | Pá 11.1.2013 19:06:02

Písek >> Kuba? Ten bude jedině rád.

    NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 19:02:35

    Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 19:00:31 >> snad je benevolentní :-))))
    ale na to máme sedánky,tam jsme za větrem :-))))

      NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 19:00:31

      Písek - Myslím, že místní domácí je také muškař a sem tam nějaký návod nebo rada příjde vhod :-))

        NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 18:21:32

        Bono 27,15 >> ať nás místní domácí nevyautuje !!

          NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 18:20:06

          Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 18:08:29 >> jo,to je ono a dokonce se mě video svižně přehrálo

          je to ta spodní pinzeta na mé fotce

            NBono 27,15 - Profil | Pá 11.1.2013 18:17:16

            Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 17:41:02 >> sem, díky :-)

              NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 18:03:22

              Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 17:57:10 >> tady je to také hluché a němé


              Nenájdený

              Ospravedlňujeme sa, ale hľadáte niečo, čo tu nie je.

                NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 17:44:02

                Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 17:41:02 >> můžeš sem dát odkaz na video ?Nebo do sedánků,mě je to šumák,kde bude

                  NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 17:41:02

                  Písek - ano to natáčení CDC pírka, teď jsem se díval a je pořád tady k vidění a funguje. Já ho pustím po pár sec. pauznu a nechám načítat, po načtení znovu pustím a mám to bez sekání.

                    NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 17:29:12

                    Frimi >> Michal81 - 11.1.2013 17:23:20 >> video s natáčením CDC pírka ?
                    mě se špatně videa načítají,stále se trhají,tak je neprohlížím....až v noci,
                    to video ode mě funguje ? nemůžu ho prohlídnout a je možné,že ho mám uložené někde ,ale kde ?

                      NMichal81 - Profil | Pá 11.1.2013 17:23:20

                      Písek - to video jsem tady viděl, nevypadalo to složitě a přemýšlel jsem z čeho to vyrobit, s pinzetou to asi nebude to pravé.

                        NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 17:00:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        krmítko pro myši, kuny a veverky

                        do košíku dávám zbytky z kuchyně vhodné pro lesní havěť a mizne to z něj svižně :-)))

                        poradí si i se čtvrtkami jablek,vařenou červenou řepou , mrkví apod.

                          NPísek - Profil | Pá 11.1.2013 16:55:08

                          Ortelius >> asi před týdnem jsme dávali řeč o "pinzetě" na stáčení pírek
                          (CDC) na křídla Viktorek.S touhle upravenou pinzetou a nebo vidličkou se třemi jehlami se dá
                          stočit pírko tak,aby dřík pírka procházel středem toho "smotku" a po uvázání na háček máš
                          paprsky rozdělené na dvě stejné křídla.Dal jsem tehdy video ....nahaaku o francouzské škole,
                          ale myslím,že už ho odstranili (mě nefachčí). Tam to bylo pěkně vidět,jak se má pírko uchytit a natáčet.Nic těžkého,ale až se to naučíš. Mě to moc nejde.

                          pinzeta je made in Buko
                          tří jehlá vidlice ---made in Kachna

                          ta jehlice byla před rokem k mání v fm fly,asi za 450.-Kč

                            NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 19:08:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            a sněženky, .... zatím mají po žížalkách ,ještě chvilku si počkají, pááč nebylo vyhlášené jaro :-))))

                              NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 19:05:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              letošní květ čemeřice

                                NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 18:39:38

                                Ortelius >> Ortelius - 10.1.2013 12:49:19 >> díky za tabulky ,ale víc tohle bude zajímat RwC (předpokládám)
                                i když to pro něj asi nebude nic neznámého.

                                já spaluji dřevo "nevědeckým způsobem", prostě co mám vhodného a suchého tzv," Aků mala,taků dala"

                                to samozřejmě neznamená,že tam cpu dřevo z bouraček apod....... natřené 4x olejovou barvou :-))))

                                  NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 17:59:16

                                  tomsa >> mezi námi, taková stodola je můj sen, opravdu
                                  proto se stále chci přestěhovat z chýše někam na Vysočinu do okolí Nedvědice--Víru
                                  a stodola je pomínkou + dobrý příjezd autem,nejlépe až do kuchyně :-)))))

                                    NOrtelius - Profil | Čt 10.1.2013 12:49:19

                                    Písek >> jasan je super. Tady posílám nějaké podklady ze školy. Myslím, že tam najdeš vše podstatné. zdroj:Doc.Vladimír Jelínek a Využití biomasy pro energetické účely: