Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Ninža - Profil | Ne 12.5.2024 12:21:35

Petr64 >> z boku jsou, jen to není vidět.

    NPetr64 - Profil | Ne 12.5.2024 11:19:19

    inža >> Ty borůvky by si měl obehnat i z boku.

      Nvalcha186 - Profil | So 11.5.2024 22:20:58

      inža >> Porek si kup zimní a vydrží do jara. Pak jde ale do květu. Já ho teď sklidím. Sázím ho z předpěstování dost hluboko. Nechávám koukat tak
      3 cm.

        NPedro1 - Profil | So 11.5.2024 20:33:15

        inža >> Pórek je debil a když je mírná zima, tak vydrží na zahone až do jara.
        Jinak v prosinci ho sklizim pravidelně:-)

          Ninža - Profil | So 11.5.2024 20:12:54

          Tak jsem dnes dodělal síť na borůvky proti ptactvu. Zepředu bude kuřecí pletivo v rámu, aby mi to usnadnilo sběr. Jinak poprvé zkouším pórek. Brambory už taky jedou.

            Nschmetterling - Profil | So 11.5.2024 5:43:06

            Pedro1 >> už sú zmenšené 😉 jeden na výšku 65 cm a ďalší na výšku 50 cm. Bola to obrovská bezodná jama 😂

              NPedro1 - Profil | Pá 10.5.2024 19:03:49

              schmetterling >> Myslíš ty vysoký z palet?
              To budeš plnit do podzime, ne?:-)

                Nnovel - Profil | Pá 10.5.2024 18:26:06

                jeden3 >> Hned za fólií jsou už cibule a vlevo vzadu budou cukety a polní okurky 😉

                  Njeden3 - Profil | Pá 10.5.2024 18:22:14

                  novel >> ještě tam máš volný prostor 😁

                    Nnovel - Profil | Pá 10.5.2024 18:09:18

                    jeden3 >> Kde myslíš? :)

                      Njeden3 - Profil | Pá 10.5.2024 14:00:40

                      novel >> ti ještě pár řádků zeleniny chybí,ne ? 😃😁

                        Nhering - Profil | Pá 10.5.2024 13:18:45

                        jeden3 >> Tak to spadlo k ránu dnes jen +1°C.

                          Nschmetterling - Profil | Pá 10.5.2024 11:49:56

                          novel >> Super! Ja tento víkend dokončím záhony, budúci týždeň ich naplním zeminou/kompostom a babka môže sadiť :)

                            Nnovel - Profil | Pá 10.5.2024 10:57:07

                            Tak a je to venku 😁
                            Ještě dokončit kapkovku a může se na ryby 😉

                              Njeden3 - Profil | Pá 10.5.2024 8:25:17

                              "VÁZA" >> ještě bude studená noc na pondělí

                                N"VÁZA" - Profil | Pá 10.5.2024 5:43:30

                                jeden3 >> Ráno jasno +3 ale odpo bude dobře. Lepší jak v zimě 🥶. Zimu nemusím 😆.

                                  Njeden3 - Profil | Pá 10.5.2024 4:09:02

                                  ceczubr >> tak to tam máš krásný 👍👍 teď mě vzbudili hafani a venku je +1,7C

                                    Nceczubr - Profil | Čt 9.5.2024 23:34:04

                                    jeden3 >> Teď Brno Tuřany letiště, 11°c. Papriky jsem dal dnes ven.

                                      Njeden3 - Profil | Čt 9.5.2024 22:53:24

                                      hering >> teď už 4,5C

                                        Njeden3 - Profil | Čt 9.5.2024 22:26:13

                                        hering >> obávám se,že tady to bude zítra ráno horší, než to bylo dnes