Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Lasskoun - Profil | Ne 6.6.2021 15:03:01

    Lasskoun - Profil | Ne 6.6.2021 10:19:29

    Petr64 >> ... OOT ... bohužel nezmizeli ... viz kupř. "(na)tvrd(l)é jádro" rouškového vlákna ... ";o)) ...

      drvoštěp - Profil | Ne 6.6.2021 10:06:33

      Petr64 >> A doktoři🤣🤣

        Petr64 - Profil | Ne 6.6.2021 9:44:46

        Kolis >> Jj. Volové zmizeli jako obyčejná chřipka. Zase se ale namnožili inženýři.😁

          Kolis - Profil | Ne 6.6.2021 6:35:58

          Petr64 >> Dobra volba Petře, bo o Vola dnes málem nezavadíš.....o)

            Petr64 - Profil | So 5.6.2021 22:31:49

            Dík Honzo dík Karle. Stejně bude formou pokus/omyl. :-)

              drvoštěp - Profil | So 5.6.2021 22:26:00

              Petr64 >> Jdi proti proudu. Buď svůj. Zakládej seno odzhora dolu. Nové trendy, zadrž vodu v regionu🤣🤣🤣

                Káceč - Profil | So 5.6.2021 22:10:11

                Petr64 >> tak to znáš. Musíš hlavně dobře založit rohy, aby vršek nespadnul.

                  Petr64 - Profil | So 5.6.2021 22:07:33

                  Káceč >> Já ho nikdy nedával ani na kopu. Maximálně slámu vidlama pomocí Š 180 na stoh.

                    Petr64 - Profil | So 5.6.2021 22:02:39

                    Kolis >> Vola.Pavle. Vola.😂

                      Káceč - Profil | So 5.6.2021 22:01:51

                      Petr64 >> úplně stejně jako když ho dáváš na kupu. Od zdola, aby voda stejkala po povrchu.

                        Kolis - Profil | So 5.6.2021 21:51:22

                        Petr64 >> Koupils koně? 😜🤣

                          Petr64 - Profil | So 5.6.2021 21:49:33

                          Hele vy plkači. Je tady dost prďolů,co by mohli něco pamatovat a já jako městskej paďour potřebuju poradit. Jakým stylem vrstvit seno na triangl? Fotodokumentace by byla super ,ale pochybuju,že někdo v minulosti vypaplal kinofilm na kupení sena.

                            Káceč - Profil | So 5.6.2021 21:34:15

                            drvoštěp >> pokud mají varnu, tak si i jako nic netušící soused bedlivě monitorován příslušnými úřady :-)

                              Kolis - Profil | So 5.6.2021 21:22:44

                              drvoštěp >> Foukni i sousedce pod krovky... 🤣

                                drvoštěp - Profil | So 5.6.2021 21:12:46

                                Kolis >> Zítra jdu s ,,Jelenem" na mšice. Plné stromky rybízu a angreštu. Kurvy🤣🤣🤣

                                  drvoštěp - Profil | So 5.6.2021 21:10:35

                                  Káceč >> Pokud mají varnu, tak jsi v bezpečí. Nic se neztratí. Zákazníci jsou jak kuny. Neserou do vlastního hnízda🤣🤣Maximálně hrozí výbuch.

                                    Kolis - Profil | So 5.6.2021 21:09:35

                                    Káceč >> co tam mají neví ani ten nahoře, ale v pohodě teda nejsou..., přesto si troufnou kytky na zahradce....

                                      drvoštěp - Profil | So 5.6.2021 21:08:38

                                      Kolis >> To já mám za plotem sousedy🤣🤣

                                        drvoštěp - Profil | So 5.6.2021 21:07:10

                                        Káceč >> 🤣🤣🤣