Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NKáceč - Profil | So 5.6.2021 21:03:13

Kolis >> pokud tam nemaj varnu, tak jsou v pohodě :-)

    NKolis - Profil | So 5.6.2021 20:59:05

    drvoštěp >> za plotem mám žlutaky.... 🤯😬

      Ndrvoštěp - Profil | So 5.6.2021 20:53:01

      Kolis >> Piš čésky. Neumím po émericku🤣🤣

        NKolis - Profil | So 5.6.2021 20:48:55

        drvoštěp >> mám yellow neibourghs a vyjde to minimálně nastejno..... 🤯

          NKáceč - Profil | So 5.6.2021 20:45:17

          drvoštěp >> z tebe :-)

            Ndrvoštěp - Profil | So 5.6.2021 20:44:36

            Káceč >> Kvete celá ulice👍👍👍

              Ndrvoštěp - Profil | So 5.6.2021 20:43:37

              Kolis >> Tvl. Zítra ti klidně nafotím demarkační linii s jejim plotem🤣🤣 plus toho moraváka co objevila a dotáhla k nám na sever. Asi budu muset použít plamenomet🤣🤣🤣

                NKáceč - Profil | So 5.6.2021 20:43:13

                Kolis >> spíš kvete on z ní :-)

                  NKolis - Profil | So 5.6.2021 20:41:03

                  Káceč >> Ona prý "jenom" kvete.... 🤣

                    NKáceč - Profil | So 5.6.2021 20:39:51

                    drvoštěp >> ses dočkal :-)

                      NKáceč - Profil | So 5.6.2021 20:39:29

                      Kolis >> když ta sousedka sere drvoštěpa, tak musí být naprosto úžasná :-)

                        NKolis - Profil | So 5.6.2021 20:39:02

                        drvoštěp >> Já chvilku brzdil.... 😄

                          NKolis - Profil | So 5.6.2021 20:38:17

                          Káceč >> Kolega evidentně stříká málo a ještě blbě míří.... 😆🤣

                            Ndrvoštěp - Profil | So 5.6.2021 20:38:03

                            Káceč >> Jsem čekal která kurva se ozve🤣🤣🤣

                              NKáceč - Profil | So 5.6.2021 20:36:34

                              drvoštěp >> tak zkus použít Roundup :-)

                                Ndrvoštěp - Profil | So 5.6.2021 20:27:45

                                Darďas >> Co se mi nelíbí stříknu rondapem🤣 Ale sousedka furt kvete...

                                  NPetr64 - Profil | So 5.6.2021 20:19:05

                                  ŠUKI >> Asi jen ví,kde na ně narazí. Já na domácí půdě to mám nastavený podobně.:-)

                                    NŠUKI - Profil | So 5.6.2021 20:01:44

                                    Petr64 >> Já tak chytnu jednoho do roka a Darďa? Manželka mu řekne : zajdi chytit candáta, veme prut a za půl hodiny je doma s candátem. On je na ně machr 🤣🤣🤣
                                    A další černý ⚫

                                      NPetr64 - Profil | So 5.6.2021 20:00:07

                                      LSD >> Jinej odstín,takovej míň jedovatej.😁

                                        NLSD - Profil | So 5.6.2021 19:57:40

                                        Máme před barákem jednu mini