Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NBuffalo1969 - Profil | So 1.5.2021 12:35:36

👍🍺😃

    Nnovič - Profil | Pá 30.4.2021 23:09:13

    sliver >> Dekorativní zastínění ☺

      Nvalcha186 - Profil | Pá 30.4.2021 22:33:10

      novič >> Zkusím ho sehnat, pořád někde cestuje.

        Nsliver - Profil | Pá 30.4.2021 18:54:31

        novič >> stačí přikrýt netkanou textilií.

          Nnovič - Profil | Pá 30.4.2021 13:36:25

          kubah >> Není lepší černá kvůli řase ☺

            Nnovič - Profil | Pá 30.4.2021 13:35:36

            valcha186 >> Zjisti značku dík ☺

              NBulda 64 - Profil | Pá 30.4.2021 11:48:43

              neprduch >> Žijeme to v divném světě, když je třeba věci přivazovat :((

                Nneprduch - Profil | Pá 30.4.2021 11:11:19

                kubah >> Jednu starší mám také na chatě, ale pro jistotu jsem ji páskovinou upevnil do betonového základu. Před lety jsem ji kupoval asi za 600 stovek. Zato když jsem potřeboval novou a jen na 600 litrů, tak jsem za ni dal kolem 4 tisíc.

                  Nvalcha186 - Profil | Pá 30.4.2021 0:09:38

                  novič >> To ne, měl větší dělo a za půl peněz. Já fandím Stihlu, ale jsou i jiné značky a dělají lepší práci. Beru rákos, nálety a on také. Žádná oprava, žádná porucha. Letos na dětské závody přijde zase sekat. Já se budu věnovat raději odvozu posekaného atd.

                    NKruan - Profil | Čt 29.4.2021 21:34:13

                    Okyš >> mozne to je...precijenom jsem byl pul roku na homeoffice a zalevalo se sporadicky...

                      Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 21:06:02

                      Milan 66 >> díky - pár tun šutrů a několik skalek tu máme :-))

                        Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 21:03:48

                        kubah >>

                          Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 21:01:24

                          kubah >> Letos konečně pěkná zima - a přežilo o dost více alpinek než při mokrých, teplých ........

                            NMilan 66 - Profil | Čt 29.4.2021 20:59:10

                            kubah >> nadherna skalka.

                              Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 20:57:15

                              Lauri >> ne, vážně - mám dojem, že ten den co jsem je přivezl - se tu jedna dodávka také ulicí projela - ale už ten den jsme je přetáhli na místo - navíc, které je celkem viditelné z našeho i okolních zahrad

                                Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 20:55:26

                                Lauri >> ty hodní pánové co mi nádrže prodaly prý jezdí kolem chat a ...

                                :-))

                                  NLauri - Profil | Čt 29.4.2021 20:51:57

                                  kubah >> hmmm a mně ji vloni ukradli z chaty😐

                                    Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 20:50:27

                                    Dva kousky v krásném stavu - z těch mám velkou radost

                                      Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 20:49:50

                                      kubah >>

                                        Nkubah - Profil | Čt 29.4.2021 20:47:10

                                        kubah >>