Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Ndrvoštěp - Profil | So 29.8.2020 21:59:31

Ned >> 👍😂😂

    NNed - Profil | So 29.8.2020 21:55:45

    Pindˇa >> Hulit se to nedá, tak to vytrhni 🤓

      NOG - Profil | So 29.8.2020 21:54:03

      Pindˇa >> mohl by to být i javor tatarský

        NKáceč - Profil | So 29.8.2020 21:27:03

        Pindˇa >> možná to bříza je. Nech jí tam rok a bude jasno :-)

          NPindˇa - Profil | So 29.8.2020 21:22:24

          Káceč >> Uvidím no, ale ta pravděpodobnost té břízy je veliká Každopádně taky děkuju.

            NKáceč - Profil | So 29.8.2020 21:14:09

            Pindˇa >> co to je nevím, jen bych hádal. Bříza má list takovej

            Foto je od Bylík.cz. Nerad bych byl popotahován :-)

              Ndrvoštěp - Profil | So 29.8.2020 21:13:42

              novel >> Brambory vyndej a sirnej knot zapal. Nic se nestane. Já takhle desinfikoval sklep a půdu. A pak ještě vystříkal savem. A to byl největší brutus. Hlavně tam hned nechoď jak knoty dohoří !!!

                NPindˇa - Profil | So 29.8.2020 21:10:27

                Káceč >> Ty myslíš že by to mohlo být co ? dík

                  NPindˇa - Profil | So 29.8.2020 21:09:13

                  jijin >> Mě to celkem potěšilo.chytla se na místě,kde mi chybí rostlinka 2x jsem ji už zastřihával a vyráží i z boku. Příští rok ji zdrátuju a možná z ní ještě bude pěkná bonsaika

                    NKáceč - Profil | So 29.8.2020 21:05:30

                    jijin >> seš si jistej, že je to bříza?

                      Nnovel - Profil | So 29.8.2020 21:04:22

                      Milan 66 >> To bych musel nekde pujcit.
                      Ale obec ma ten benzinovy fukar na travu, zeptam se, jestli to umi i vysavat :)

                        NMilan 66 - Profil | So 29.8.2020 21:01:47

                        novel >> aku vysavac. :-)

                          Nnovel - Profil | So 29.8.2020 21:00:20

                          rybobuch >> Sklep mam pres silnici, cca 30 m od domu. Nemam takovou prodluzku a jeste by mi pres ni jezdily auta. Vysavac asi nepujde pouzit.

                            Nnovel - Profil | So 29.8.2020 20:58:32

                            1975 >> Sklep mam mimo dum, to by nevadilo. Neublizi to vickum na zavareninach, bramboram a drevu? Je to docela vlhky sklep, svetlo ani jinou elektroniku tam nemam.

                              Njijin - Profil | So 29.8.2020 20:57:17

                              Pindˇa >> já jsem si ve středu přinesl z ryb plný bágl semínek, tak čekám kde mi co vyklíčí:-))

                                NPindˇa - Profil | So 29.8.2020 20:54:03

                                jijin >> Bříza,že mě to nenapadlo ty jsou v okolí taky.Děkuji moc.

                                  Njijin - Profil | So 29.8.2020 20:49:58

                                  Pindˇa >> betula pendula :-)) roste rychle

                                    NPindˇa - Profil | So 29.8.2020 17:44:32

                                    Ahoj nepoznáte někdo co se mi to vysemenilo v trulíku? V okolí je jen jedna velká olše což to asi nebude a rozeznávaci aplikace mi ukazuje moruše, to zase nevím,kde by se tady vzala.Takhle to vyrostlo,asi za 2 měsíce

                                      Nrybobuch - Profil | So 29.8.2020 15:04:14

                                      1975 >> Ale ta síra vytvoří ve vlhku kyselinu a elektro ( světla !!) a elektroniku to docela zlikviduje. Navíc aby to bylo účinné, tak těch plátků musí být docela dost. Vinaři na to mají " sirnou svíci".
                                      Jako nejlepší řešení na odstranění tiplic skutečně vidím ten vysavač.

                                        N1975 - Profil | So 29.8.2020 14:02:38

                                        novel >> zkus sirne knoty ve větším pokud máš sklep mimo dum aby jsi se nevykouril sám na zahradě jsme to udělali a různých potvor jsme se zbavili a ještě vydezinfikovali sklep