Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nkrkoška - Profil | So 4.7.2020 15:42:03

Kurnik, tady je česneku jak na trhu :DD
Zítra půjdu udělat kontrolní průzkum a když tak ho taky vytáhnu...

    Nnovel - Profil | So 4.7.2020 15:31:53

    Letos je maly a je to slabe. 200 palic zachraneno z 280 vysazenych :(
    Na jare vbyly vsechny...

      NBuffalo1969 - Profil | So 4.7.2020 15:26:59

      Lasskoun >> 😂😂😂

        NPetr64 - Profil | So 4.7.2020 15:26:52

        medvěd >> Dělám to s vodou v bečkách podobně. Když se začne zatahovat,zjistím od Mrkopřispěvatelů co jsou ve směru mraků jestli a jak moc chčije a podle toho vodu odpouštím.😉

          Nmedvěd - Profil | So 4.7.2020 15:22:47

          když vím že přijde hodně deště tak natáhnu hadici a vyprázdním jímku pod keře a stromy

            NPetr64 - Profil | So 4.7.2020 15:16:14

            Jak to tady pročítám,je mi trochu smutno.:-(

              Nsliver - Profil | So 4.7.2020 14:58:22

              Lasskoun >>já si myslím že to mají propletené. Odjakživa se zalívá před deštěm, aby půda změkla a byla propustnější. Pak přijme z deště vic vody a když je silný, nenadělá tolik škody.

                NLasskoun - Profil | So 4.7.2020 14:20:34

                ... https://www.ireceptar.cz/hobby/ireceptartv-zalevat-​je-nejlepsi-v-desti-misto-plytvani-zalivejte-efekti​vne.html ... určitou logistiku to má ... ale nejlíp asi zalévat těsně po skončení deště (ideálně ještě s ověřením promoci radaru, že se neblíží další déšť) ...

                  NLasskoun - Profil | So 4.7.2020 14:18:37

                  Buffalo1969 >> ... v tom pozdravu máš chybu ... uprostřed Q schází pomlčka ... "xDDD ...

                    Nphoenix410 - Profil | So 4.7.2020 13:23:27

                    Také se připojím s česnekem a vyryl jsem jej již minulý víkend. Pár palic paličáku se již také začalo rozvírat. Vysadil jsem dva paličáky a na zkoušku i jeden nepaličák.

                      NBuffalo1969 - Profil | So 4.7.2020 12:47:46

                      Jak to tady čtu, tak se radši už na čmeldy ptát nebudu. Mohlo by se státi, že bude mela....
                      Mrkvi a česneku zdar......
                      😂😂😂

                        Nmedvěd - Profil | So 4.7.2020 12:43:02

                        Taky už jsem česnek vyndal..Tradičně menší palice ale zdravý.Uz visí.

                          NLosPafkos - Profil | So 4.7.2020 7:54:50

                          drvoštěp >> tvl.zabanujte toho rovera zde,to se nedá číst 😅

                            Ndrvoštěp - Profil | So 4.7.2020 7:43:04

                            A za vše mohou čmeláci😂

                              NNed - Profil | So 4.7.2020 0:34:50

                              drvoštěp >> děkuji za podporu odporu :-)

                                Nkeltt - Profil | So 4.7.2020 0:32:40

                                drvoštěp >> Já vím Bohumile, já vím :-)

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 4.7.2020 0:30:56

                                  keltt >> Protože jsi pro mne ,,hrdina". Takovej internetovej geroj💩

                                    NNed - Profil | So 4.7.2020 0:25:42

                                    keltt >> podle líbiče jsem usoudil, že žádné nemáš 😃

                                      Nkeltt - Profil | So 4.7.2020 0:13:13

                                      drvoštěp >> Proč mě papouškuješ ?
                                      keltt - Profil | SZ | Pá 3.7.2020 23:13:24
                                      drvoštěp >> Proč se živíš něčím jiným, než chovem, resp. poradenstvím o čmelácích ? Skutečně velmi zvláštní ( na mrku samozřejmě ne )

                                        NNed - Profil | So 4.7.2020 0:12:28

                                        keltt >> vypadá to, že máš nízké sebevědomí 🤔