Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Ndrvoštěp - Profil | So 4.7.2020 0:10:34

keltt >> Ty jsi rozenej Mrkař👍

    Nkeltt - Profil | So 4.7.2020 0:05:09

    drvoštěp >> Asi souseda, resp. jeho projekty čtu moc rád nemáš. Těžko ti ( na to ) odpovídat ... Jen vím, že mít tebe za souseda výhra určitě není :-(((

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 3.7.2020 23:20:56

      keltt >> Né😂😂Ale když koukáš jak soused utrací peníze za ,,úly" a ty pak na jeden denně koukáš, tak ti to nedá. Co se týče tvého rýpnutí. Ty někde čteš že jsem radil ?...

        Nkeltt - Profil | Pá 3.7.2020 23:13:24

        drvoštěp >> Proč se živíš něčím jiným, než chovem, resp. poradenstvím o čmelácích ? Skutečně velmi zvláštní ( na mrku samozřejmě ne ). V dalčích oblastech tvých "znalostí" nepočítáš s průlomem mezi světovou elitu odborníků ?

          Ndraveček - Profil | Pá 3.7.2020 18:26:02

          OG >> velmi krásná úroda, gratulka 🤔👍

            NOG - Profil | Pá 3.7.2020 18:03:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            V pěstování česneku jsem začátečník, ale něco se sklidilo. I když na poslední chvíli, některé palice se začaly už rozevírat a jeden už vyhnal ze stroužků klíče

              NPetr64 - Profil | Pá 3.7.2020 15:37:54

              poky82 >> Stejně to risknu.Maximálně nechám doma člun a budu se držet na břehu.:o)

                NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.7.2020 9:20:09

                FRANK71 >> tak proč di v tý Praze neuklidíte? Vy tam teda musíte mít hroznej bordel. 😂😂😂

                  NFRANK71 - Profil | Pá 3.7.2020 7:00:17

                  Buffalo1969 >> to já když chci cítit moravský venkov, se nadechnu u nás v Praze v Ládví, když jdu kolem stanoviště Penny.😜

                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.7.2020 6:13:42

                    drvoštěp >> Já se vždycky u Loštic pořádně nadechnu, abych celou dobu v Polsku cítil moravský venkov.............😂😂😂€​514;

                      Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.7.2020 22:17:06

                      Buffalo1969 >> Hele, jako v pohodě. Ale opravdu už nehul to polský svinstvo.😂😂

                        Nrybobuch - Profil | Čt 2.7.2020 20:43:45

                        medvěd >> Já mám slíbených cca 50kg višní, tak uvidíme. Výborný likér je i z naložených ostružin. Aronii nemám, ale zkusím letos něco nařízkovat. Problem je ale s místem....

                          Nmedvěd - Profil | Čt 2.7.2020 20:21:53

                          rybobuch >> na ořechovku ano,z viští mi udělali marmeládu.Ale nejvíc mi chutná z aronie

                            NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.7.2020 19:44:31

                            Dneska jsem si udělal radost a pořídil další dva hmyzí domky.😉🍺

                              Nrybobuch - Profil | Čt 2.7.2020 19:37:45

                              Pánové, a už máte naloženo na ořechovku? A na višňovku?

                                NLasskoun - Profil | Čt 2.7.2020 16:50:32

                                draveček >> ... jak vidíš, tak patří i k vodě ... ":o)) ... takže jsme tu správně ... ";o) ...

                                  Ndraveček - Profil | Čt 2.7.2020 16:38:42

                                  Lasskoun >> klidně si o tom debatujte tady, čmelák patří do zahrad 👍😉

                                    NLasskoun - Profil | Čt 2.7.2020 16:14:52

                                    drvoštěp >> ... :good: "xDDDD ... Karle, že Ty sis je tam k vodě přinesl, abys to mohl nafotit ... ":oDD ... ";o) ...

                                    ... tak co, založíme "Čmeláko chovatelské jádro MRKu"?:o))) ... když je nás tady už minimálně osm, které to alespoň trochu zajímá ... ":o) ...

                                    PS: ... lední medvědi budou časem následovat ... ";o)) ...

                                      Nkrkoška - Profil | Čt 2.7.2020 15:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Máte někdo brusinky taktéž vysázeny, anebo si na ně chodíte do přírody.
                                      Mimochodem borůvky u nás v lese už zrají 😊
                                      Brusinek mám dva druhy. Red pearl a Koralle. S tím, že jeden druh je určen k opylení.