Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Ndraveček - Profil | Po 29.6.2020 11:31:53

Kruan >> ahoj, ja taky letos dělal bazen, a rozmyšlel ksem nad ohřevem, nakonec ksem to neudělal a jsem za to rád, už teď ma voda 26 stupňů a to mam zatim na tom jen solarni plachtu, zastřešení je zatím ve výrobě 🤔

    NKruan - Profil | Po 29.6.2020 11:13:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    novy bazen a hlavne topeni :) musel jsem teda pritahnou na zahradu poradny privod elektriky :) protoze preci jenon..ma to 3kW :D

      Nkrkoška - Profil | Po 29.6.2020 6:10:57

      Lasskoun >> Ano! Pokud to nebude oxid oválu, tak ti to zoxiduje 😁😁
      Ještě jsem si nezvykl úplně na nový telefon, nicméně přečíst jsem si to po sobě mohl

        NPetr64 - Profil | Po 29.6.2020 5:40:52

        drvoštěp >> Sorry,TONDACH.:o))

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.6.2020 22:13:35

          Petr64 >> Jj, dík👍

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.6.2020 22:13:06

            Kolis >> 😀😀

              NLasskoun - Profil | Ne 28.6.2020 22:12:15

              krkoška >> ... a ten oxid, musí to být nutně "ovál"?:oD ... ";o)) ...

                NPetr64 - Profil | Ne 28.6.2020 22:09:53

                Kolis >> 👍😂

                  NPetr64 - Profil | Ne 28.6.2020 22:08:40

                  novel >> Pálená Figaro černá engoba.:-)

                    NPetr64 - Profil | Ne 28.6.2020 22:07:24

                    drvoštěp >> Bramac.

                      NKolis - Profil | Ne 28.6.2020 22:05:23

                      drvoštěp >> Bo jsi Kájo hodný a něžný.... 😃😃

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.6.2020 22:03:37

                        Kolis >> Proč chtějí všici odemne dostat na prdel ?😂😂😂

                          NKolis - Profil | Ne 28.6.2020 22:02:09

                          drvoštěp >> s tím se počítá... 😜😃

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.6.2020 22:01:00

                            Kolis >> Tvl, tebe si vychutnám až tě potkám😂😂

                              NKolis - Profil | Ne 28.6.2020 21:57:11

                              drvoštěp >> střešní.... 😉

                              A není zač... 🤗

                                Nkrkoška - Profil | Ne 28.6.2020 21:52:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                novel >> uvidíš. Když ho vytrháš předčasně, česnek nebude dostatečně uzrálý. Nemusí mít takovou trvanlivost. Když budeš čekat, nemusíš mít žádný...
                                Já bych ho být tebou sklidil, pokud je to tak zlé.
                                Pokud by se časem uskladněný začal kazit, tak ho po měl, dej do sáčků, udělej placky a šupni ho do mrazáku. Placka je fajn v tom, že ho nemusíš celý rozmrazovat, ale pouze kus ulomíš, dáš do sklenky v lednici a dle potřeby si bereš.
                                Míchat se solí není třeba, stačí chlad a temno, aby než oxid ovál (nezezelenal)

                                  Nnovel - Profil | Ne 28.6.2020 21:47:05

                                  Petr64 >> Vypada to na glazurovanou betonku. Bramac? KMB? Mediterran?

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.6.2020 21:39:49

                                    Petr64 >> Čus, co to je za krytinu ?

                                      Nvenca1 - Profil | Ne 28.6.2020 20:46:50

                                      draveček >> Já jsem ho stačil vytrhat minulý týden, teď můžu na zahradě sadit rýži..-) Po těch nočních kroupách skončilo všechno na kompostu..-(

                                        NPetr64 - Profil | Ne 28.6.2020 19:53:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        To byl ale dneska blbej nápad, hrát si v tom hicu se střechou.