Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | So 20.6.2020 17:58:37

SUFO >> Taloši dávají slámu pod rajský běžně. Odebírá přebytečnou vodu,kterou pak zase vrací do půdy. Rostliny prý nemají rády mokro,ale libujou si ve vlhku.

    NPetr64 - Profil | So 20.6.2020 17:54:57

    SUFO >> Na papriky je dost blbý počasí. Taky je mám takový nêjaký krpatý.:-(

      NPetr64 - Profil | So 20.6.2020 17:52:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kruan >> Drží to vlhko. Já dávám trávu.:-)

        NSUFO - Profil | So 20.6.2020 17:43:26

        Kruan >> mulc cca 10cm,pouzivam to 2roky,lepsi nez cerna folie.mam nedostatek vody,

          NKruan - Profil | So 20.6.2020 17:37:27

          SUFO >> a na co prosimte tam je ta slama?

            NSUFO - Profil | So 20.6.2020 17:30:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Prispeji par fotkama ze zahrady
            papriky moc nejdou,rajcata jedou a kanadske boruvky

              NDejv - Profil | So 20.6.2020 16:07:16

              sliver >> jj, taky už můžu na zahradě pomalu pěstovat rýži. Třešně v háji, jahody jakbysmet....

              Ale bylo to potřeba, votomnic.

                NFRANK71 - Profil | So 20.6.2020 15:48:36

                sliver >> snad to od příštího týdne bude lepší.

                  NMilan 66 - Profil | So 20.6.2020 13:33:10

                  Dejv >> děkuji. :_)

                    Nsliver - Profil | So 20.6.2020 13:32:25

                    FRANK71 >> no v takovém počasí ti škůdci pojedou, už je toho dost, té vody.

                      NMilan 66 - Profil | So 20.6.2020 13:32:21

                      Káceč >> díky.

                        NFRANK71 - Profil | So 20.6.2020 13:28:00

                        sliver >> ty tam byly cca před 14 dni, tak jsem to postříkal, ale ty starý listy už tak zůstaly. Myslel jsem , že bude teplo jako loni, tak jsem to zasadil na zkoušku.

                          Nsliver - Profil | So 20.6.2020 13:08:11

                          FRANK71 >> zkontroloval bych ten lilek nebo co to je. Máš tam svilusky, si myslím.

                            NFRANK71 - Profil | So 20.6.2020 12:09:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Abych nezapomněl. Moje zelí, budu ho muset strčit na jiné místo.

                              NKáceč - Profil | So 20.6.2020 12:06:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Milan 66 >> je to nejhorší plevel, co znám :-)

                              Ale jinak je to léčivá bylina http://bylinkopedie.cz/svizel-pritula/

                                NPetr64 - Profil | So 20.6.2020 11:31:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                novel >> Je to čilimník alias zaječí zelí. Nenáročná rostlina a proto se docela často dává kolem dálnic a silnic na náspy. Kvete žlutě ( základní kultivar), ale v obchodech lze zakoupit i barevný varianty.

                                  Nnovel - Profil | So 20.6.2020 11:16:23

                                  Ned >> 😂
                                  Nedivej se tolik na sci-fi filmy 😎

                                    NNed - Profil | So 20.6.2020 0:22:08

                                    novel >> budu se modlit, aby mne to nesežralo :-)

                                      Nnovel - Profil | So 20.6.2020 0:05:51

                                      Ned >> Ja taky nejsem odbornik na sinice. Jen ze jsem "to" asi nasel, tak jsem ti dal odkaz... Nemusime to chapat, staci vedet co to je 😉😆

                                        NNed - Profil | Pá 19.6.2020 23:46:31

                                        novel >> přečetl jsem to podruhé a asi jsu totálně blbé, fakt netuším o co tam de :-)