Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NLSD - Profil | Út 8.3.2016 19:13:12

Máte někdo na zahradě medvědí česnek???

    Nklobonek - Profil | Út 8.3.2016 19:12:13

    Petr64 >> No právě, kroutím hlavou co výrobci jsou schopni napsat na výrobek. Jako každý to pochopí, co tím myslí, ale přijde mi to legrační :-) Ale to jen tak, aby řeč nestála!

    Obsah plochy S= a x b
    Objem prostoru V= a x b x c

      NPetr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:10:15

      klobonek >> No a o tom to je.Kamna který ti vytopí jen plochu neexistujou.Vždycky se jedná o prostor.

        Nklobonek - Profil | Út 8.3.2016 19:06:29

        Petr64 >> No spíš bych řekl, že objem prostoru se udává v m3.

          NPetr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:02:01

          klobonek >> Od tý doby co se jedná o vytápěnou plochu.:o)
          Taky sem si pořizoval kamna který mají kapacitu udávanou v m3.:o))

            Nklobonek - Profil | Út 8.3.2016 18:53:39

            draveček >> od kdy se plocha měří v m3 :-) ?

              Nalfonz42 - Profil | Út 8.3.2016 18:01:24

              draveček >> každá kamna v dřevostavbě jsou problém.
              Tyhle kamínka jsou nejlacinější na trhu. Případně se poohlídni po plynovém přímotopu.
              http://www.zbozi.cz/hledani/?q=plynovy%20primotop

                Ndraveček - Profil | Út 8.3.2016 17:47:10

                alfonz42 >> ahoj díky zkusím prostudovat, máme to ale celé dřevostavbu,tak snad v tom nebude problém. :-o

                  Ndraveček - Profil | Út 8.3.2016 17:31:39

                  Zdarec zahrádkáři, potřeboval bych poradit, rád bych si DP své dřevostavby na zahradě zabudovat nějaké krbové kaminka, nemám to na celoroční topení,ale jen tak po polinku na přihřátí v chladných dnech,mohl by mi někdo něco k tomu doporučit, ať už samotné kaminka, nebo komín atd.diky moc. Plocha chaty je 49m3

                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 21.2.2016 13:52:17

                    strejka >> tak. A producenti jahod nebudou mít co žrát.

                      Nstrejka - Profil | So 20.2.2016 16:23:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Konečně opravdu celoroční jahody...

                        Nladan1303 - Profil | Po 15.2.2016 7:02:45

                        mlaďoch >> dobrej napad

                          Nphoenix410 - Profil | Po 15.2.2016 7:00:14

                          mlaďoch >> díky za rady, vyzkouším a snad se letos konečně dočkám vlastního květáku a zelí

                            Nphoenix410 - Profil | Po 15.2.2016 6:58:42

                            draveček >> díky za objasnění

                              NFero123 - Profil | Ne 14.2.2016 21:20:35

                              Petr64 >> Chlape dobrou..-))

                                NPetr64 - Profil | Ne 14.2.2016 21:19:21

                                Fero123 >> Nenajdeš.:o))
                                Jdu chystat bolo na Labi.Zatím zdar.

                                  NFero123 - Profil | Ne 14.2.2016 21:07:01

                                  Petr64 >> Tohle asi v nějaké brožuře nenajdu,co?:-)))

                                    NPetr64 - Profil | Ne 14.2.2016 21:01:18

                                    Fero123 >> Je potřeba zkoušet.:o))

                                      NFero123 - Profil | Ne 14.2.2016 20:59:54

                                      Petr64 >> už chápu,ale jak nasadím pumpu na česnek ještě nevím.:-)))