Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Ne 14.2.2016 20:56:22

Fero123 >> Uzel a vakuová pumpa sou rozdílný metody na rozdílný věci.:o)

    NFero123 - Profil | Ne 14.2.2016 20:50:42

    Petr64 >> Čeče to mi něco připomíná.:-))

      NPetr64 - Profil | Ne 14.2.2016 20:46:20

      Fero123 >> Když se ti udělá na stonku uzel,všechna síla jde do palice.:o)))

        NFero123 - Profil | Ne 14.2.2016 20:43:17

        Petr64 >> Já ho dávám vodorovně,mám strach aby se neudělal uzel.:-))))

          NPetr64 - Profil | Ne 14.2.2016 20:34:33

          Fero123 >> Ty to tak neděláš?Von je potom větší.:o))

            NFero123 - Profil | Ne 14.2.2016 20:28:37

            Petr64 >> Nedal jsi ho do země obráceně? :-))) Zduř chlape.

              NPetr64 - Profil | Ne 14.2.2016 20:23:47

              draveček >> Já ho mám ještě pěkně pod zemí.:-))

                Nladan1303 - Profil | Ne 14.2.2016 18:47:13

                draveček >> no a je to objasněno.dělávalo se to i u nás

                  Ndraveček - Profil | Ne 14.2.2016 18:44:07

                  ladan1303 >> bylo mi sděleno, že pak nejde síla do listů,ale do palice ;-) proto to takhle děláme ;-)

                    Nladan1303 - Profil | Ne 14.2.2016 11:53:17

                    draveček >> nejakej duvod to ma uz si nemohu vzpomenout,snad aby nesel do kvetu on to nekdo objasni

                      Ndraveček - Profil | Ne 14.2.2016 11:42:43

                      phoenix410 >> ahoj my to děláme jen z důvodu estetického, nelíbí se mi jak listy začnou žloutnout a usychat,tak proto ;-)

                        Ndraveček - Profil | Ne 14.2.2016 11:40:50

                        Petr64 >> Horal se už dere za sluníčkem :-)

                          Nmlaďoch - Profil | Ne 14.2.2016 6:19:19

                          phoenix410 >> mospilan není na molici vůbec dobrej,karate je účiný,to jsi nejspíš zjistil.Je dobrý při výskytu postříkat nejen molici na zelenině,ale i půdu a postřik půdny za 3 dny zopakovat.Já několik roků z důvodu spoření času a práce pěstuju košťále,rajčata a papriku na černý netkaný textilii,to mně významně pomáhá udržovat zálivku v horkejch dnech,nepleju,neb plevel nemá kde růst a významně zmenšuju plochu půdy,kde by se mohl hmyz množit.

                            Nphoenix410 - Profil | So 13.2.2016 14:20:14

                            draveček >> Ahoj/Dobrý den, na fotce jsem si všiml, že máte naťě česneku zasukované. Ještě jsem to nikde neviděl. Můžete mi prosím prozdradit jaký to má smysl? Děkuji.

                              Nphoenix410 - Profil | So 13.2.2016 11:45:12

                              splavek >> Použil jsem Mospilan 20SP a pak na doporučení z jedno zahradnictví Karate Zeon 5 SC. Mospilan jsem použil při prvním náznaku výskytu molice a asi po měsící, kdy molice stále nezmizela, tak jsem použil přípravek Karate Zeon 5 SC.

                                Nsplavek - Profil | Pá 12.2.2016 18:03:39

                                mlaďoch >> já jsem rád, že ty rajčata stíhám vyštipovat a občas zalít, když je potřeba, nebo postříkat proti plísní. V létě jsem zasekaný v práci, takže se ještě pinožit s tím převlekem se mi už asi moc nebude chtít. A ke všemu jsem poměrně líný člověk. .-):-):-)))))

                                  NFero123 - Profil | Pá 12.2.2016 17:43:14

                                  splavek >> Plísně se souvislostí s tunelem bych se nebál.Plíseň se šíří vzduchem a možná je tunel dobrá volba,ale já ho nepoužívám.

                                    Nmlaďoch - Profil | Pá 12.2.2016 12:52:00

                                    splavek >> tenhle způsob používám už několik roků.Pokud víc prší,tak tunel vykasám,pokud je víc sucho,tunel je převlečenej,s plísní nemám problémy.Na jedný sazenici to ale vyzkoušet můžeš.

                                      NPetr64 - Profil | Čt 11.2.2016 20:26:23

                                      draveček >> Už se stalo.:o)

                                        Ndraveček - Profil | Čt 11.2.2016 17:29:26

                                        ladan1303 >> do půdy a na listy ostřikovače proti plísním ;-)