Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

LSD - Profil | Čt 10.3.2016 15:30:12

Libor H. >>
Za barákem mám takový stinný kout. Tam bych ho pleskl. Dík.

    Libor H. - Profil | Čt 10.3.2016 12:05:02

    LSD >> Mam doma na zahrade tri trsy asi tretim rokem. Cekal jsem, ze se budou hodne rozrustat, ale zatim jen velmi zvolna. A chce hodne do stinu.

      LSD - Profil | Čt 10.3.2016 7:38:00

      Rici >>
      Dík :-)

        Rici - Profil | St 9.3.2016 12:33:21

        LSD >> Břežanský údolí je plný medvědího česneku. Až pojedeš do nebo z Prahy tak si ho tam můžeš nasyslit😊

          Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:55:47

          LSD >> No jo.Su citlivej.:o))

            LSD - Profil | Út 8.3.2016 19:53:48

            Petr64 >>
            Trefils hřebíček na hlavičku. Stejská

              Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:27:28

              LSD >> No vidíš.Takže vlastně úleva,jen se trochu stejská.:o)

                LSD - Profil | Út 8.3.2016 19:25:14

                Petr64 >>
                Bylo normál, že jsem sedl do auta, dojel na chalupu. Zkontroloval, dal kafe. Umyl hrnek a jel sem zpátky. Na palicu a prkenicu. Ještě za totáča

                  klobonek - Profil | Út 8.3.2016 19:22:57

                  LSD >> Tak asi víš, že tady ho roste mraky, už to za pár dní vypukne, těším se - není nic lepšího než chleba s máslem a nasekaným medvědím česnekem:-)

                    Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:22:50

                    LSD >> Se nedivím.Mít chalupu takovej flák od kvartýru je na prd.Jak často bys tam do roka napříč republikou jezdil?

                      LSD - Profil | Út 8.3.2016 19:21:01

                      Petr64 >>
                      Měli jsme tam i chalupu, ale bohužel jsme ji pustili :-(

                        LSD - Profil | Út 8.3.2016 19:20:10

                        klobonek >>
                        Ve Vranovicích jsem byl strašně let tomu nazad za kámošem na návštěvě. Sloužil tam

                          Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:19:48

                          LSD >> Pokračuj.:o))

                            Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:19:12

                            klobonek >> Já taky ne,ale musí se to určitě rentovat.:o)

                              LSD - Profil | Út 8.3.2016 19:18:58

                              To je všechno Morava. Sice jsem se tam narodil a považuju se za Moraváka, ale........?

                                Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:17:10

                                LSD >> Já.Prorůstá mi potvora z lesa.

                                  klobonek - Profil | Út 8.3.2016 19:16:37

                                  Petr64 >> Nevím.... :-)

                                    Petr64 - Profil | Út 8.3.2016 19:15:58

                                    klobonek >> Víš kolik se ušetří v tiskárně náplně díky jednomu vynechanýmu písmenku?:o)

                                      klobonek - Profil | Út 8.3.2016 19:15:23

                                      LSD >> Akorát to máš na Moravu celkem z ruky!!!

                                        klobonek - Profil | Út 8.3.2016 19:14:55

                                        LSD >> Nemám, ale jsem ti říct, kde ho najdeš tolik, že nebudeš vědět co s ním :-)