Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

N*plech* - Profil | St 10.2.2016 18:01:29

Mikulas >> dneska jsem dal papriky a celer. Dýně až v dubnu.

    NFero123 - Profil | St 10.2.2016 17:36:16

    draveček >> Neboj,dorazí.:-))Tady mi od česneku zrazovali a loni jsem měl pěkný tak pokouším štěstí znovu.:-))

      Ndraveček - Profil | St 10.2.2016 17:22:31

      Fero123 >> az se tu ukaze,rad se pochlubi,je to opravdovy skvost,ktery i u me by nasel sve misto v zahone:-)

        NFero123 - Profil | St 10.2.2016 17:19:54

        draveček >> Ne,neviděl.Předloni mi dal cibulky nějakého ukrajince a letos už by měl rodit. Zbylé cibulky jsem zkusil dát loni na zimu a uvidím co z nich bude. Pak ještě něco koupil a zasadil.

          Ndraveček - Profil | St 10.2.2016 17:13:22

          Fero123 >> tak nejak je to i na moji zahradce:-) v sobotu tam jedu udit maso a syry,tak vyfotim o kolik to zase polezlo.videl jsi uz Petruv česnek Karel IV. Nebo jaktomu rika?:-)

            NFero123 - Profil | St 10.2.2016 17:12:00

            Petr64 >> Já ho mám letos na nejteplejším záhonu na zahradě. Od severu je chráněný dobře.

              NFero123 - Profil | St 10.2.2016 17:10:42

              draveček >> Něco mám od Peti (nějaký ukrajinec) a něco svého. Všechen ještě není venku,ale už jich kouká ze zemi dost.

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 10.2.2016 15:56:29

                Mikulas >> neblázni. Tak tragický to snad s tím globálním oteplováním zase nebude.

                  NMikulas - Profil | St 10.2.2016 15:13:12

                  už něco doma vysíváte/předpěstováváte? Na dýně je ještě čas, co?

                    NPetr64 - Profil | St 10.2.2016 15:00:02

                    draveček >> Jediná lokalita,kde není pokusnej vzorek je VČ kraj.:-)

                      Ndraveček - Profil | St 10.2.2016 14:56:31

                      Petr64 >> aspoň uvidíme v kterém kraji se mu bude dařit nejlépe ;-)

                        NPetr64 - Profil | St 10.2.2016 14:53:32

                        draveček >> Franta jede už druhou sezonu.;-)

                          NPetr64 - Profil | St 10.2.2016 14:52:53

                          Fero123 >> Mám zahradu v mrazové kotlině. Je na klíčení čas.:-)

                            Ndraveček - Profil | St 10.2.2016 10:00:42

                            Fero123 >> ahoj,taky maš Petrův horal?Ja ho letos zkoušim taky:-)

                              NFero123 - Profil | Út 9.2.2016 20:42:13

                              Petr64 >> už je venku.Zduř Peťo.

                                NPetr64 - Profil | Út 9.2.2016 20:00:06

                                draveček >> Nebo je to shilý.:o)))

                                  Ndraveček - Profil | Út 9.2.2016 19:59:20

                                  Petr64 >> tak to je dobře, tak to má přece být ;-)

                                    NPetr64 - Profil | Út 9.2.2016 17:13:45

                                    draveček >> Taky ho mám ještě pod zemí.Je to horal,tak nikam nnespěchá.:o)

                                      Ndraveček - Profil | Út 9.2.2016 12:26:34

                                      Petr64 >> ahoj jižánku, dneska jsem byl zkontrolovat zahrádku a hlavně kouknout co dělá česnek :-o ten tvůj malý i velký je celý v půdě a ten můj je adi dva cm venku.Jak jsi na tom ty?

                                        Nladan1303 - Profil | St 20.1.2016 14:22:09

                                        Royale with Cheese 3 >> diky,odkaz prostuduji