Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

N*plech* - Profil | Út 15.12.2015 18:28:23

Ahoj, zbyla by doma patka od křenu, má to cenu ještě teď dávat do země? pěstujete někdo křen ? dík

    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 15.12.2015 13:52:08

    novič >> ok díky.

      Nnovič - Profil | Út 15.12.2015 13:08:31

      Royale with Cheese 3 >> U kontejnerků bych se vůbec nebál, sázel bych i z volné půdy.

        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 15.12.2015 12:24:52

        Chlapi, nebáli byste se za tohoto počasí ještě sadit (kontejnerovanou) višeň? Propásl jsem listopadové optimum, mám trochu strach, aby nebyl problém s mrazy.

          Nsplavek - Profil | Ne 13.12.2015 19:27:59

          *plech* >> Jeden můj bývalý kolega z práce, mi vykládal jak několikrát sázel česnek pomocí aku vrtačky, protože bylo zamrzlo. Letos to nejspíš nehrozí.

            N*plech* - Profil | Ne 13.12.2015 17:24:50

            Tak česnek stále nejní v zemi, jsem to opravdu lenoch :-)

              NStopař - Profil | Ne 22.11.2015 21:22:34

              Petr64 >> tak nějak :-)

                NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 21:04:17

                Stopař >> Nějak to dopadne a dopadá to většinou dobře.:o))

                  NStopař - Profil | Ne 22.11.2015 21:02:51

                  Petr64 >> No asi bude muset stačit co je.

                    NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 20:51:03

                    Stopař >> Dobře vysušuje hrabanka z listnatýho lesa.Dokonce i nadejchá půdu.Nedodá sice skoro žádný živiny do půdy,ale dobře mi odlehčuje tu jílovicu,co na Letovicku všude je.

                      NStopař - Profil | Ne 22.11.2015 20:47:08

                      Petr64 >> Tak to u nás nemáme. :-( Sem asi něco zanedbal.

                        NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 20:47:04

                        Stopař >> Když koukneš pořádně na spodní fotku,tak i když je záhon zasypanej popelem,vidíš světlý místa výsadby.:o)

                          NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 20:45:33

                          Stopař >> Z léta nachystaným humusem,popelem a pískem.Tím zasejpám sadbu.

                            NStopař - Profil | Ne 22.11.2015 20:40:43

                            Petr64 >> A čím ten prostor sušíš ? Letlampou ? :-D

                              NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 20:15:59

                              Stopař >> I u nás přimrzlo.V bečce jsem měl centimetr ledu.
                              I tak jsem ho dával do bláta.Musel jsem sušit prostor kolem sadby.

                                NStopař - Profil | Ne 22.11.2015 19:36:18

                                Petr64 >> Já ho tam fláknu zítra dopoledne,konečně přimrzlo.

                                  NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 18:23:40

                                  draveček >> Tejden se zase nedostanu na zahradu a to by mohl bejt problém.Už to jen příště zakreju chvojkama a vydatně zasypu popelem.

                                    Ndraveček - Profil | Ne 22.11.2015 18:18:25

                                    Petr64 >> klaplo to a je nejdůležitější:-)

                                      NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 18:15:02

                                      draveček >> Už sem to viděl nahnutě.Na víkend hlásili vytrvalý deště,ale naštěstí jim to jako vždycky nevyšlo.:o))

                                        Ndraveček - Profil | Ne 22.11.2015 18:12:14

                                        Petr64 >> koukal jsem v jádru,že už jsi ho dal do země.V úterý mám volno,tak ho tam přes poledne šoupnu:-)