Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Ne 22.11.2015 18:10:04

draveček >> Do země s ním.Já už to mám za sebou.:-)

    Ndraveček - Profil | Ne 22.11.2015 18:08:36

    Petr64 >> v úterý jdu sadit,už můžu pane mistr?

      NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 19:02:01

      Red carp >> Ani se neptej.:o)

        NRed carp - Profil | Út 10.11.2015 19:01:09

        Petr64 >> Přemejšlím, kam patří hnědočeši :-)

          NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 18:36:12

          Red carp >> A čtvrtí na tom rejžujou.:o))

            NRed carp - Profil | Út 10.11.2015 18:32:00

            Petr64 >> Přesně tak. Ti druzí taky pomáhají s hledáním :-)

              NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 18:02:53

              draveček >> Tak to má bejt.:o))

                Ndraveček - Profil | Út 10.11.2015 18:01:47

                Petr64 >> určitě poslouchám svého zahrádkářského učitele ;-)

                  NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 17:44:58

                  draveček >> To je dobře.Hlavně nedivoč a vydrž do konce měsíce.:o)

                    NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 17:44:08

                    Red carp >> A třetí hledají,to co ti první schovali.:o)

                      Ndraveček - Profil | Út 10.11.2015 17:20:06

                      Petr64 >> mám to poště, hned zítra to jdu vyzvednout, diky

                        NRed carp - Profil | Út 10.11.2015 15:27:22

                        Petr64 >> Zákazníci jsou různí - jedni schovávají, druzí ukazují,... :-)

                          NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 15:22:35

                          Red carp >> A to sem ti musel poradit já?? :-)

                            NRed carp - Profil | Út 10.11.2015 15:17:46

                            Petr64 >> Asi máš pravdu - co jde, tak schovat, zakopat.

                              NPetr64 - Profil | Út 10.11.2015 15:13:01

                              Red carp >> Máš to špatně.Nad zemí jen jednopodlažní obytná kuťa. Pod zemí garáž na 2auta. Pod ní bazén a dole atomák.Nic většího není potřeba.Možná ještě velkej sklep na futro a pěstírnu konopí.;-)

                                Nalfonz42 - Profil | Po 9.11.2015 21:32:52

                                Red carp >> Petr se s tím nějak popere, třeba má formičku i na koulu :-)

                                  NRed carp - Profil | Po 9.11.2015 21:28:09

                                  alfonz42 >> Dnes se používají jiný tvary. Kostka bude stačit :-)

                                    Nalfonz42 - Profil | Po 9.11.2015 21:24:49

                                    Red carp >> že ty myslíš cheopsovu pyramidu :-))

                                      NRed carp - Profil | Po 9.11.2015 21:21:31

                                      Petr64 >> Když obytnej dům, tak 2 patra do země a 4 nad zem :-)

                                        NPetr64 - Profil | Po 9.11.2015 21:19:40

                                        Red carp >> Potřebuju bydlet,né garážovat.:o)
                                        Nebudu.To ať si vyřeší firma.:o))