Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Po 9.11.2015 21:18:25

Stopař >> Rád se bavím.:o)

    NRed carp - Profil | Po 9.11.2015 21:13:09

    Petr64 >> To budeš míchat na ty 2 patra podzemních garáží beton taky v kalfasu?

      NStopař - Profil | Po 9.11.2015 19:51:41

      Petr64 >> Super zábava.

        NNEUSTUPA - Profil | Po 9.11.2015 18:22:49

        Nejlepší zahrada , zahrádka betonová.

          NPetr64 - Profil | Po 9.11.2015 18:01:43

          Red carp >> Budeš se divit,ale je to součástí povolené kompletní přestavby chaty na obytnej dům.:o))

            NRed carp - Profil | Po 9.11.2015 12:25:05

            Petr64 >> A stavební povolení na to máš? Vidím to na odstranění černé stavby :-)

              NPetr64 - Profil | Po 9.11.2015 11:17:01

              Stopař >> Ani nemluv.Kazdej tejden půl tuny materiálu a od půlky srpna do fčíl..:o)

                NStopař - Profil | Po 9.11.2015 7:59:32

                Petr64 >> Super moderní míchačka. To jsi si teda musel máknout.

                  NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:31:07

                  draveček >> Mívám i delší,ale nechtělo se mi už válet po zemi.Je mokro.:-)

                    Ndraveček - Profil | Ne 8.11.2015 11:28:02

                    Petr64 >> to jsem ani nevěděl,že mají až tak dlouhé kořeny!!!

                      NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:23:35

                      Doufám,že to do smrti nebudu muset dělat znova.:o)

                        NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:21:05

                        Jik mám konečně dobudováno.Poslední míchačka a poslední kousek podezdívky.Už nechci letos beton ani vidět.:o)

                          NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:11:17

                          a tenhle taky.:o))

                            NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:10:45

                            draveček >> Kopání křenu stojí za to.Tenhle pohled se mi vždycky líbí.:-)

                              NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:09:28

                              draveček >> Počkej do konce měsíce,nebo do zámrzu.

                                Ndraveček - Profil | Ne 8.11.2015 11:07:04

                                Petr64 >> díky,ale křenisko nepěstuji,ani s tím nechci začínat:-)Pěkná díra:-))u nás na zahrádkách už má hodně lidí česnek v zemi,já ale stále čekám:-))

                                  NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:04:53

                                  draveček >> Nechceš?Mám ho dost.:o))

                                    NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 11:02:44

                                    draveček >> Je brzo.Já kopal dneska křen.:o))

                                      Ndraveček - Profil | Ne 8.11.2015 10:59:47

                                      Petr64 >> všichni sadí česnek:-))

                                        NPetr64 - Profil | Ne 8.11.2015 10:58:46

                                        KUBA >> Sakra Kubo.Máš tu nějakej klid.:o)