Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NKUBA - Profil | Pá 2.10.2015 16:47:33

Royale with Cheese 3 >> namalovala mi to kamarádka co studuje cosi zahradního a konzultuju s ní co se tam hodí (a přežije) a co ne...

    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 21.9.2015 19:54:25

    Pike >> a co J. Chutney ?

      NShu-lin - Profil | Po 21.9.2015 18:59:34

      Pike >> asi umělecký jméno.:-)

        NPike - Profil | Po 21.9.2015 14:47:12

        Royale with Cheese 3 >> myslíš si, že se Kuba jmenuje B.Chutná ?

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 21.9.2015 13:49:47

          KUBA >> jako, to sis namaloval takovejhle plánek ?

            NKUBA - Profil | Čt 17.9.2015 16:24:54

            Letos mě čeká ještě sázení spousty keřů a stromů :-) za chvíli už bude správný čas...

              NPYTLAKS - Profil | St 9.9.2015 20:29:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              cukrová už dozrála:-)

                NStopař - Profil | Út 8.9.2015 7:56:34

                Petr64 >> Jasně.

                  NPetr64 - Profil | Po 7.9.2015 15:18:39

                  Stopař >> Všechno raději dávám.Náhodou se neurodí a já bych pak byl za lumpa.;-)

                    NBenda 24,72 - Profil | Po 7.9.2015 14:32:16

                    Stopař >> aha, netušil jsem.

                      NStopař - Profil | Po 7.9.2015 14:02:38

                      Petr64 >> Nemám problém ti to zaplatit včetně poštovného.

                        NStopař - Profil | Po 7.9.2015 14:02:09

                        Benda 24,72 >> Tam maj už sadbovej vyprodanej.

                          NBenda 24,72 - Profil | Po 7.9.2015 12:16:29

                          Stopař >> zkus to tady. http://www.k-cesnek.cz

                            NPetr64 - Profil | Po 7.9.2015 10:53:16

                            Stopař >> Bydlet blíž něco sadby bych ti dal.Zahradu mám sice pod vysočinou,ale v mrazové kotlině.Jahody mi raší teprve koncem dubna (pokud není sníh).

                              NStopař - Profil | Po 7.9.2015 10:45:48

                              Pěstitelé česneku,přátelé zahrádkáři,kolegové, poraďte prosím kterej mám obědnat na sadbu.Zima je u nás dlouhá a občas i celkem mrazivá,léto krátké a chladnější,no prostě jsme na horách.Pomezí Jizertek a Krkonoš.Nechal jsem se ukecat a tak ho tady chci zkusit jak se mu bude dařit. http://www.agrislatinice.cz/rady-a-tipy-sadbovy-ces​nek nebo jestli máte někdo lepší obchod tak si klidně nachám rád poradit.

                                NPike - Profil | Po 7.9.2015 10:14:19

                                Libor H. >> Díky moc

                                  NLibor H. - Profil | Po 7.9.2015 10:10:50

                                  Pike >> Zatím proběhla jen jedna a mírná zima. Když hrozily mrazy, tak jsem ho obalil černou zahrádkářkou tkaninou (tři kůly kolem keře a omotal). Ale netuším jestli se to dělá běžně. Přežil dobře. Je namnožený z větvičky fíkovníku co roste u kamaráda v Podolí na dvorku už několik let, tak asi bude i dost odolný.
                                  EDIT: kamarád často před zamrznutím kolem něho polévá půdu, aby dobře zamrzla a ochránila kořeny ...

                                    NPike - Profil | Po 7.9.2015 10:00:21

                                    Libor H. >> paráda. Jak to zazimováváš?

                                      NLibor H. - Profil | Po 7.9.2015 9:54:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pike >> Fikovnik letos jede. Loni, prvni rok, mel 11 fiku. Letos jsem je uz nepocital, ale jsou to desitky. Snad i dobre dozraji.

                                        Ntomsa - Profil | Po 7.9.2015 6:18:42

                                        strejka >> Já myslel samo tu domácí cibuli, utopeni jsou samo jako něco navíc.....