Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPike - Profil | Ne 6.9.2015 21:54:04

Na jaře jsme zasadili fíkovník. Dal celkem asi 3 fíky, teď roste čtvrtý :-)
Ale musím říct, že chuťově mne to zaujalo. Byl to takový vedlejší a pozitivní efekt, na velkosklizeň jsme to nesadili :-)

    Nstrejka - Profil | Ne 6.9.2015 19:15:46

    tomsa >> špekáčkovník zaplodil letos pěkně. Vzal bych si roub...

      Ntomsa - Profil | Ne 6.9.2015 19:13:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak jsem dneska něco nafotil
      Utopenci, feferonky, rrybí karbenátky, višně v rumu, meloun, vodní - malý, med, lečo, okurky, pečený čaj v různém provedení, zavařeniny, no a slivovička, ať tráví.
      Krásné plody zahrady....

        Nmlaďoch - Profil | So 5.9.2015 16:51:30

        keřkovskej rohlíček

          NPetr64 - Profil | Ne 23.8.2015 9:13:07

          Royale with Cheese 3 >> Tý wole.Nějak sem se večer u vína upsal.Místo slaniny tam přijde"nakořeněná sekaná".:o))

            Ndraveček - Profil | So 22.8.2015 22:48:06

            Petr64 >> to jsem ani nemel v planu,kamo:-)

              NPetr64 - Profil | So 22.8.2015 20:19:24

              draveček >> Mně nenasereš.Su splachovací.;-)

                NPetr64 - Profil | So 22.8.2015 20:18:12

                Royale with Cheese 3 >> Nevidím důvod.Dokonce je ještě malá.Když se po délce vyřízne čtvrtinová výseč,lžící se vyčistí jadřinec až na dužinu,dutina se vyplní nakořenenou slaninou a nechá se to zapíct,tak to nemá s vařeným bramborem chybu.Jednu vyzkoušej.:-)

                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 22.8.2015 18:38:42

                  Petr64 >> takhle přerostlá cuketa, to je škoda...

                    Ndraveček - Profil | So 22.8.2015 18:06:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Petr64 >> včera jsem to trošku otrhal;-) jsou velice chutné :-)

                      NLSD - Profil | Po 27.7.2015 20:35:03

                      novič >>
                      už třetí rok

                        Nnovič - Profil | Po 27.7.2015 20:33:15

                        LSD >> Tak to máš fakt blbý, skoro jako sousedi, sundali napůl rozbitý vlnitý eternit ze střechy a někdo jim ho během pár dní vyčoroval a oni měli oči pro pláč...

                          NLSD - Profil | Po 27.7.2015 20:02:07

                          Tak už bohužel není. Včera jsem ji přivázal ke kůlu a dneska?
                          FUČ !!!!!!!!!!!!

                          :-(((

                          Nějakej zmrd mi sem zase vlezl!!!!

                            Ndraveček - Profil | Ne 26.7.2015 22:46:07

                            Petr64 >> my s maminou sekali a skládali stěnu ;-) vše to ale ještě nemáme :-o

                              Ndraveček - Profil | Ne 26.7.2015 22:43:37

                              Petr64 >> krásná grilovačka, včera jsme je dělali taky s cukety a k tomu uzené koleno,mňam :-P dnes jen kuřecí a holandské pstruhy,taky fajn

                                NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2015 21:30:07

                                kubah >> Jak kde.:o)

                                  Nkubah - Profil | Ne 26.7.2015 21:20:56

                                  Petr64 >> ono se to dělá bez problémů... :-)

                                    NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2015 21:19:52

                                    kubah >> Musíš sázet s mírou.:o)
                                    Já nějak loni předimenzoval brambory a likviduju je do dneska.Ještě že nový mají ještě 3 týdny čas.:o)

                                      Nkubah - Profil | Ne 26.7.2015 21:14:03

                                      Petr64 >> já dnes stejné množství jako na minulé fotce sebral - co s tím chudák budu dělat ? :-))