Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2015 20:32:23

kubah >> Taky už bych něco vyřezal.:o)

    NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2015 20:29:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jak odkvete trubač,budu vyřezávat nosnej kmen (renklódu) a natahovat ho místo střechy.

      NPetr64 - Profil | Ne 26.7.2015 20:26:38

      Tak co je lenoši?Nikdo nic nebuduje??Já se ukecal (konečně) abych dodělal pergolu a vzhledem k tomu,že byla ohlášená návštěva,musel sem udělat i novej stůl.:o)

        Nphoenix410 - Profil | St 22.7.2015 11:20:29

        Royale with Cheese 3 >> ha ha ha, sem se zasmál. Až ti tenhle škůdce napadne zahradu, tak se pak nediv, když ti bude někdo takhle blbě radit.

          Nkubah - Profil | Út 21.7.2015 19:05:56

          Dnešní sběr..

          A to je teprve začátek...

            NPetr64 - Profil | Út 21.7.2015 17:25:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Myslím,že do další sklizně přežiju.
            Sice s odřenejma ušima,ale přežiju.:o))

              NPetr64 - Profil | Út 21.7.2015 17:24:31

              Tak a je hotovo.I když se v tom hicu nedá spát,budu usínat klidněji,protože máme pod střechou.Už můžou lupiči zahradní klidně přijít.:o)

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 21.7.2015 10:06:57

                phoenix410 >> Karate nezabralo ? Zkusil bych tedy Kung-fu, ideálně Styl kudlanky nábožné (螳螂拳 pinyin tánglángquán). :-)

                  Nphoenix410 - Profil | Út 21.7.2015 9:22:39

                  Ahojte všeci, našel jsem tuhle rybářskou-zarádkářskou diskuzi a potřebobal bych poradit jak zlikvidovat Dřepčíka černého. Asi před 3 týdny jsem jej likvidoval pomocí přípravku Karate 5CS a ta svi..ě se vrátil znova a ještě ve větším množství. Požírá mi listy květáku, růžičkové kapusty, zelí a teď se pustil i do listí od křenu. V návodu toho přípravku (Karate 5 CS) je uvedeno, že na brukvovitou zeleninu se má použít max. 1x. Má tady někdo s tím postřikem i hubením dřepčíka černého zkušenosti? S takovou brzo přindu o celou úrodu :-(

                    NPetr64 - Profil | Po 20.7.2015 20:28:59

                    kubah >> Doma sklep nemám a chata je zranitelná i s kůlnou.:o(

                      Nkubah - Profil | Po 20.7.2015 20:28:04

                      Petr64 >> všechny sekačky atd. máme ve sklepě, do boudy ani sekery Fiskarsky nedávám...

                      http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/81/1171658_80f23.j​pg

                      Jen zahradní nářadí, konve, sudy... V přístřešku dřevo

                        NPetr64 - Profil | Po 20.7.2015 20:26:06

                        kubah >> Prča je,že od doby co dali do prodeje AKUflexku,nepomůžou ani mříže.:o(

                          Nkubah - Profil | Po 20.7.2015 20:19:48

                          Petr64 >> u nás nedávno opět otevřena zahradní bouda - a to bydlíme na zahradě, ve čtvrti s RD...

                          Česnek zůstal, byl schován.

                            Nkubah - Profil | Po 20.7.2015 20:13:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A něco kvete...

                              Nkubah - Profil | Po 20.7.2015 20:13:23

                              Už se sklízí... Zítra seberu cukety, je jich tam teď asi 7...

                                NPetr64 - Profil | Po 20.7.2015 20:12:31

                                draveček >> Mám hlášku,že zahradní lupiči vyrazili do terénu.:-(
                                Asi zejtra pojedu česnek pro sychr zpracovat.

                                  NLibor H. - Profil | Po 20.7.2015 20:10:52

                                  Fero123 >> Díky. To je i ten tvůj, co jsi dával níže.

                                    Ndraveček - Profil | Po 20.7.2015 20:05:24

                                    Petr64 >> to jo,ale chtěl bych zkusit i jinou odrůdu ;-) letos ho máme,ale menší :-(

                                      NPetr64 - Profil | Po 20.7.2015 19:31:54

                                      draveček >> Dyť máš i česneku dost......na to že ho doma údajně moc nesníte.:o))

                                        Ndraveček - Profil | Po 20.7.2015 7:58:53

                                        Petr64 >> jo tak, tak to si budu muset na Karlíka počkat ;-)