Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | So 18.7.2015 22:42:54

draveček >> Doufejme.:-)

    Ndraveček - Profil | So 18.7.2015 21:47:53

    LSD >> krásné fotky i úroda, moc povedené ;-)

      Ndraveček - Profil | So 18.7.2015 21:46:21

      Petr64 >> tak to jsi moooc hodný ;-) třeba se do listopadu někde slezem :-)

        NPetr64 - Profil | So 18.7.2015 20:29:30

        draveček >> Blbneš?Já ho taky neplatil roste to samo.;-)

          NPYTLAKS - Profil | So 18.7.2015 19:46:45

          LSD >> mám je venku tak jsem zvědavý jestli dojdů:-)

            NLSD - Profil | So 18.7.2015 19:42:24

            PYTLAKS >>
            ve skleníku

              NPYTLAKS - Profil | So 18.7.2015 19:39:55

              LSD >> máš je venku nebo ve skleníku?

                NLSD - Profil | So 18.7.2015 19:36:51

                PYTLAKS >>
                jo

                  NPYTLAKS - Profil | So 18.7.2015 19:35:28

                  LSD >> sů to takové ty půlkilové rajčata?

                    NLSD - Profil | So 18.7.2015 19:26:20

                    PYTLAKS >>
                    je to "Býčí srdce"

                      Nladan1303 - Profil | So 18.7.2015 18:49:21

                      LSD >> mně se líbí ta plodnice ze dvanáctky

                        NPYTLAKS - Profil | So 18.7.2015 18:46:46

                        LSD >> to na té 14 máš nějaké stejkové rajčata?

                          NLSD - Profil | So 18.7.2015 17:20:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Všechno roste jak má

                          :-)))

                            Ndraveček - Profil | So 18.7.2015 16:34:32

                            Petr64 >> já myslel za česnek jižánku :-o

                              NPetr64 - Profil | So 18.7.2015 10:28:37

                              draveček >> Jak,kolik si účtuju? Copak su pošťák??:o)
                              Něco vymyslíme a příště je pivo na tebe.:o))))

                                Ndraveček - Profil | So 18.7.2015 9:47:00

                                Petr64 >> diky moc příteli,poštou by to šlo? Popřípadě kolik si učtuješ? Začínají se červenat rajčatka ;-)

                                  NPetr64 - Profil | So 18.7.2015 8:48:57

                                  draveček >> Stačí ŕíct.Do listopadu máš čas na vyřešení expedice.;-)

                                    Ndraveček - Profil | So 18.7.2015 5:26:08

                                    Petr64 >> nenašlo by se pár stroužků na příští sazbu.?rád bych vyzkoušel česnek,který roste po celém Česku :-o

                                      NPetr64 - Profil | Pá 17.7.2015 22:24:35

                                      draveček >> Však to ještě dorůstá.:-)

                                        Ndraveček - Profil | Pá 17.7.2015 22:06:53

                                        Petr64 >> tak to máš ještě krásně zelené ;-)