Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | Pá 17.7.2015 21:22:29

draveček >> já taky,měl jsem poprvé na zkůšku asi 40 rostlin,některé se povedly jiné sů zakrslé:-(

    NPetr64 - Profil | Pá 17.7.2015 20:30:33

    draveček >> Ještě ho nechám v zemi.:-)

      NFero123 - Profil | Pá 17.7.2015 20:25:57

      draveček >> Tak to má být.:-)) Pěkná práce.

        Ndraveček - Profil | Pá 17.7.2015 19:24:49

        Fero123 >> ahoj,já taky:-o

          NFero123 - Profil | Ne 12.7.2015 21:27:02

          Dnes jsem ho taky vyndal.:-))

            NPetr64 - Profil | Ne 12.7.2015 20:28:49

            kubah >> Raději ryju rejčem.Nerad hledám zahradu po širokým okolí.:o))

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 12.7.2015 20:18:20

              Pike >> dlouhodobý granulovaný hnojivo na trávník. Myslím, že je egál od jakého výrobce. Já to kupuju v Nemecku páč je tam hodně levný. Hnojím s tím kytky, trávník už ne.
              Až budeš mít kompost, máš o hnojivo postaráno.

                Nkubah - Profil | Ne 12.7.2015 20:17:44

                Petr64 >> tohle by pomohlo :-))

                https://www.youtube.com/watch?v=Hr5rLaIAZks

                  NPetr64 - Profil | Ne 12.7.2015 20:14:41

                  draveček >> Pěkný.Já si o dovolené připadl jako na jihu Ukrajiny.Už mám část zahrady zrytou a připravuju se na druhou sadbu.:o)

                    Nkubah - Profil | Ne 12.7.2015 20:07:05

                    Sklizeno... Na fotce hodně malá část úrody... Letos se povedl.

                      Ndraveček - Profil | Ne 12.7.2015 19:12:43

                      Petr64 >> už to roste a dělá radost ;-)

                        NPike - Profil | So 11.7.2015 16:54:36

                        Měl bych dotaz na zkušené trávníkáře. Tip na nějaké dobré hnojivo k použití v průběhu sezony a na konci sezony? Ideální takové, které nevypaluje trávu, když se to lehce přežene.
                        Mám hodně jílovitou zem.
                        Díky

                          NPetr64 - Profil | St 8.7.2015 21:21:47

                          KUBA >> Tak to tě omlouvá.Sice to slovo "převážně"trochu nesedí,ale to se dá přehlídnout.;-)

                            NKUBA - Profil | St 8.7.2015 21:17:55

                            Petr64 >> makal jsem na zahradě... převážně :-)

                              NPetr64 - Profil | St 8.7.2015 21:15:44

                              KUBA >> A kde se celou dobu flákáš?? ;-)

                                NKUBA - Profil | St 8.7.2015 19:31:59

                                člověk tu chvilku není a hned 1000 příspěvků .-)

                                  Ndraveček - Profil | Út 7.7.2015 12:19:42

                                  LSD >> krásná uroda to bude:-))

                                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 6.7.2015 12:30:07

                                    LSD >> Tachov, to jsou proti nám koukám tropy. Tady zatím uzrál muchovník. Je ho dost. NIkdo ho nežere, bo je hnusnej.

                                      Ntomsa - Profil | Ne 5.7.2015 22:14:20

                                      LSD >> Fotky, které lahodí oku.
                                      Moc pěkné

                                        NLSD - Profil | Ne 5.7.2015 10:35:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Petr64 >>
                                        I v Tachově už něco jede
                                        :-)))