Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 20:25:38

medvěd >> Kde si vykopal ty vejce??
Aha.To asi spadá pod ""sebrat"".:o))

    Nmedvěd - Profil | Út 15.7.2014 20:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    cibulka,česnek,mangold,rajčata.Tu něco ustřihnou,tam neco vytáhnout,tam něco sebrat

      NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 20:22:43

      jariss >> Není zač.

        Njariss - Profil | Út 15.7.2014 20:21:15

        Petr64 >> Ještě jednou díky mnohokrát.

          NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 20:19:05

          jariss >> Jo.Dokonce je najdeš i v jedné polici.:o))
          Nejhorší zkušenost mám s tekutým.Myslím,že je to STIMULAX III.Ten mi skoro vůbec nefunguje.

            Njariss - Profil | Út 15.7.2014 20:17:10

            Petr64 >> Děkuji za objasnění, zase jsem o kus chytřejší.
            Gelový stimulant koupím ve stejném krámu, jako ten práškový, doufám?

              NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 20:14:04

              jariss >> Máš víc druhů stimulátoru.Na bylinný,nebo dřevitý řízky.Používám většinou gel,kvůli přilnavosti na ránu.Práškovej zase na rostliny,který pouští šťávu.

                Njariss - Profil | Út 15.7.2014 20:10:44

                Petr64 >> Když jsi zmínil stimulátor v předchozím příspěvku, je nějaký zásadní rozdíl mezi práškovým, nebo gelovým stimulátorem? V pořadech uváděných v telce právě hlavně používají ten gelový. Tam je tak zásadní rozdíl oproti práškovému?
                Třeba řízky rozmarýny a broskvoně se mi nedaří množit, může být stimulátor příčinou, nebo je to v rukách?
                Dávám do směsi univerzální rašeliny a písku.

                  NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 20:02:03

                  PYTLAKS >> Dělám řízky s patkou,namočím do stimulátoru a píchnu do rašeliny smíchané s pískem.Pak dám do stínu a čekám co z toho vyleze.

                    NPYTLAKS - Profil | Út 15.7.2014 7:58:46

                    Petr64 >> jsem zapomněl dát foto,sory:-))

                      NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 0:05:46

                      Smutek >> Mám asi silnou čelovku.:o))

                        NPetr64 - Profil | Út 15.7.2014 0:05:23

                        PYTLAKS >> Nevidím tu rostlinu Tome.:o)))

                          NSmutek - Profil | Po 14.7.2014 16:18:58

                          Petr64 >> ti říkám furt, neozařuj tu zeleninu,))

                            NSmutek - Profil | Po 14.7.2014 16:16:42

                            čau mičurini, taky suším

                              NPYTLAKS - Profil | Po 14.7.2014 16:04:31

                              Petr64 >> čau,jdu pro radu,myslím,že tuto rostlinu si zakořeňoval,je to ona a popřípadě jak na to?

                                NPetr64 - Profil | Ne 13.7.2014 20:35:09

                                ........a druhá půlka je nějaká přerostlá.Setkali ste se s tím někdy??Já ještě ne.

                                  NPetr64 - Profil | Ne 13.7.2014 20:33:32

                                  Sem si o víkendu udělal částečný kontrolní odrytí druhoročáku a nestačil sem se divit.Půlka česneků je jak má být .......

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 17:37:30

                                    Petr64 >> kdyby všeci,tož to můžem rovnou zabalit.-)

                                      NPetr64 - Profil | Čt 10.7.2014 15:44:12

                                      PYTLAKS >> Sou,ale né všeci.:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 13:18:32

                                        Petr64 >> lidi sů kujvy.-))