Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Petr64 - Profil | Čt 10.7.2014 12:04:42

PYTLAKS >> Stát se může všechno.:-)

    medvěd - Profil | Čt 10.7.2014 10:13:28

    Bono 27,15 >> aní paličku,všechno sním

      Bono 27,15 - Profil | Čt 10.7.2014 9:53:02

      medvěd >> nebudes prodavat? :-)

        medvěd - Profil | Čt 10.7.2014 8:52:29

        KUBA >> Kubíku,skoro 400 paliček jsme sklidili.Nouzí trpět nebudeme

          PYTLAKS - Profil | Čt 10.7.2014 7:57:05

          Petr64 >> jenom aby si se nevrátil a nebylo vytěžené:-((((

            Petr64 - Profil | St 9.7.2014 23:42:30

            KUBA >> Nezoufej.Jednou se zadaří.:o))

              KUBA - Profil | St 9.7.2014 23:33:08

              hm, a já půjdu pro česnek zas potupně do obchodu... :-( chudák já, příští rok to ale už sna d bude jinak!

                Petr64 - Profil | St 9.7.2014 23:29:29

                tomsa >> Já budu těžit až po návratu z Orlíku.:o))

                  PYTLAKS - Profil | St 9.7.2014 21:25:05

                  tomsa >> pěkná práce:-)

                    tomsa - Profil | St 9.7.2014 19:51:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Petr64 >> Tak jsem to v pondělí ještě stihnul, před tím deštěm
                    Tož už taky suším

                      Petr64 - Profil | Po 7.7.2014 5:48:01

                      medvěd >> Já se starám jen o brambory,cibulu a česnek.Bylinky má na starosti bytná.:-)

                        PYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 21:33:21

                        Petr64 >> aha a zdar:-)

                          medvěd - Profil | Ne 6.7.2014 20:41:08

                          Petr64 >> mám v řádcích dva druhy bazalky,majoránku,oregano a tymián.Letos už mám nasušeno

                            Petr64 - Profil | Ne 6.7.2014 20:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            medvěd >> Já to míval taky na záhonech,ale zjistil sem,že pod clematisem a u bohyšky se mu daří taky.Mám málo místa na takový výstřelky,takže mi stačí jen trocha.Už tak to na chatě vypadá jak u báby kořenářky.:o))

                              medvěd - Profil | Ne 6.7.2014 20:24:51

                              Petr64 >> mám to v řádkách.tříhám a suším průběžně

                                Petr64 - Profil | Ne 6.7.2014 20:22:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak je čas na ostříhání oregána.

                                  Petr64 - Profil | Ne 6.7.2014 18:47:04

                                  PYTLAKS >> Jedno je zlatice a druhý zimostráz.

                                    PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 23:51:41

                                    Cloud >> .-))

                                      Cloud - Profil | So 5.7.2014 22:15:55

                                      PYTLAKS >> Trávím dny ted na chatě,bez internetu a teplé sprchy!
                                      Jinak nešoulím,jen v době volna vymýšlím recepty na pelety na Fanaxově řeznickém mejnku :-))

                                        PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 22:05:00

                                        Cloud >> ani do šoulárny nechodíš.-)