Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Cloud - Profil | So 5.7.2014 22:04:02

PYTLAKS >> Netuším,teď moc u PC netrávím,tak nevím!

    PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:56:53

    Cloud >> nejel na vltavu?

      Cloud - Profil | So 5.7.2014 21:55:55

      PYTLAKS >> Teď čudli neberou,tak asi odpočívá,nebo se to snaží ubalit! :-))

        PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:49:29

        Cloud >> až se vrátí z ryb,tak mi asi řekne:-)

          Cloud - Profil | So 5.7.2014 21:45:50

          PYTLAKS >> možná i Skalník.Ale co to má netuším,snad to nebude hulit! :-))

            PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:41:55

            Cloud >> asi jak jsem pochopil,tak ju řízkuje a množí

              Cloud - Profil | So 5.7.2014 21:39:40

              PYTLAKS >> i ta byto mohla být,těhle drobnolistejch je hodně!

                PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:34:44

                Cloud >> není to myrta?

                  Cloud - Profil | So 5.7.2014 21:31:15

                  PYTLAKS >> vypadáto jako borůvky nebo buxus :-))

                    PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:29:48

                    medvěd >> myslím tu rostlinu co chce dát asi k té pergole co tam asi o dvě stránky vzadu má vyfocené:-)

                      medvěd - Profil | So 5.7.2014 21:26:36

                      PYTLAKS >> že by ostružiny?

                        PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 21:16:05

                        Petr64 >> co to je?

                          LSD - Profil | Po 30.6.2014 21:39:13

                          richi69 >>
                          ze by to byl nějakej nedočkavej pivař???
                          :-)

                            richi69 - Profil | Po 30.6.2014 19:52:10

                            copak mi to žere chmel???

                              Petr64 - Profil | Ne 29.6.2014 19:46:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Už konečně i pod Vysočinou začínáme protrhávat.:o))

                                Petr64 - Profil | Ne 29.6.2014 19:37:55

                                tuzemak >> To je tak všechno.:o))

                                  tuzemak - Profil | Ne 29.6.2014 19:05:36

                                  Petr64 >> jo rozhled máš pěkné.o)))

                                    Petr64 - Profil | Ne 29.6.2014 19:03:26

                                    tuzemak >> Schválně sem si trochu dneska stříhl túje,aby bylo líp vidět.:o))

                                      tuzemak - Profil | Ne 29.6.2014 19:01:33

                                      Petr64 >> njn to se někdo má.-)))

                                        medvěd - Profil | Ne 29.6.2014 18:55:45

                                        Pike >> no jo.Já dnes ke kachně odskočil uřezat tři hlávky zelí,trošku jarních cibulek a každýmu jídlu teď kedlubny,ředkvičky,brokolici,na gril cuketu.Čekám na rajčata a papriky.Keříky jsou obsypaný