Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NPetr64 - Profil | Ne 29.6.2014 18:54:54

tuzemak >> Co si 100m od nás postavil haciendu bejvalej ministr Říman,sou tam policajti na obhlídce častěji,než na silnicách.Už rok je klid od zlodějů.:o)))

    NPike - Profil | Ne 29.6.2014 18:53:24

    medvěd >> jak jsem včera psal, tak dneska u pole s hrachem třeba X6, novější A4 a podobné vozy a lidi bez skrupulí trhají to, co jim nepatří. Včera byl na jednom konci kombajn a na druhém se kradlo.

      Ntuzemak - Profil | Ne 29.6.2014 18:50:50

      medvěd >> to už pomalu začíná mizet u nás na dědinách,co mají česnek za stodolou na polu,nejní to oplocený,tož to seberou parchanti...

        NPetr64 - Profil | Ne 29.6.2014 18:41:54

        LSD >> Ále bude.:o))

          Nmedvěd - Profil | Ne 29.6.2014 18:40:42

          teď jsem četl,že na Jičínsku zmizelo z pole 300 kilo česneku

            NLSD - Profil | Ne 29.6.2014 18:39:17

            Petr64 >>
            po dovolence NEBUDE!!!

              NPetr64 - Profil | Ne 29.6.2014 18:33:03

              medvěd >> Minimálně 3 tejdny.Pak mám dovolenou,takže 4.:o)))

                Nmedvěd - Profil | Ne 29.6.2014 18:32:06

                Petr64 >> jj,pěkně zelený,má čas

                  NPetr64 - Profil | Ne 29.6.2014 18:22:59

                  medvěd >> Se máš.Já mám ještě čas.:o))

                    Nrichi69 - Profil | Ne 29.6.2014 17:36:18

                    ahoj kdo jste dnes koukal na Receptář?! kde se dá koupit ta bedla ?K díky za otp....

                      Ntuzemak - Profil | Ne 29.6.2014 12:59:25

                      medvěd >> letos se zatím česneku daříí,nevím o nikom v okolí,že by nadával na plíseň.-))

                        Nmedvěd - Profil | Ne 29.6.2014 12:57:16

                        tuzemak >> kraje záhonu jsem ještě nechal.Prostředek byl hotový.Ještě tak 10-12 svazků uděláme.Bude dost

                          Ntuzemak - Profil | Ne 29.6.2014 12:52:06

                          medvěd >> jo ták to ju,mě zmátly ty stojící pacibulky.o)))

                            Nmedvěd - Profil | Ne 29.6.2014 12:44:18

                            tuzemak >> mám,u spodu už se v pohodě láme a pár kontrolních pacibulek stojí jak voják na stráži

                              Ntuzemak - Profil | Ne 29.6.2014 11:42:01

                              medvěd >> taky ten česnek nemáš ještě moc vyzrálé.o)))

                                Nmedvěd - Profil | Ne 29.6.2014 11:31:00

                                tak částečná sklizeň česneku.17 svazků po třiceti palicích.Půlka je ještě na zahradě.Zdá se ,že letos trpět nedostatkem nebudu.Už se suší na půdě

                                  NPike - Profil | So 28.6.2014 22:06:57

                                  jurau >> ve vedlejší obci je u silnice pole s hrachem. Dnes na jednom konci majitel sklízel kombajnem a na druhém stavěli lidi a trhali si do tašek, včera to samé. Jen podotýkám, že tam stavěla X5, superb, Audi a další lepší auta.
                                  Tadle zem je totálně v prdeli. Soukromé vlastnictví se nebere v potaz. Pochopil bych děti z vesnice, ale todle fakt ne.

                                    Njurau - Profil | So 28.6.2014 13:57:59

                                    medvěd >> Bohužel mám zahradu v teritoriu kde dochází k situaci "kdo nesil ten sklízel..", takže radši dřív než nikdy.

                                      Nmedvěd - Profil | So 28.6.2014 13:35:36

                                      jurau >> ten česnek ještě podle mne není hotový

                                        Ncertbert - Profil | So 28.6.2014 13:22:14

                                        Zahrada pro lenochy - tak tady jednu pripojim nenarocne na zalevani plave to a roste skoro samo zadne pleji a dalsi nechutne prace se zahradou:-o)))))))))) letos prvni pokusy s hydroponii a zatim to roste i ve skleniku a hlavne kdyz jsem se vratil z dovolene rostliny ani netusily ze jsem byl pryc:-o))))