Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Njurau - Profil | Po 23.6.2014 20:22:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Podvečerní hodinka na zahrádce nebyla marná...

    NPetr64 - Profil | Po 23.6.2014 5:46:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Je takový sucho,že i marthagonky v zakázaným koutku sou nějaký neduživý a bude hůř.Vytáhl sem poslední kapku vody ze studny.:o(
    Su zvědavěj,kolik nateče do víkendu čerstvé.

      NPetr64 - Profil | Po 23.6.2014 5:42:25

      Jako správná ženská si ale vymyslela dva druhy rostlin,protože prý ještě není rozhodnutá,z čeho bude.

        NPetr64 - Profil | Po 23.6.2014 5:38:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Když už je to teda tady zahradnicko-budovatelský,tak manželka rozhodla,že budem obnovovat příští rok živej plot.Já ho mám zařídit.:-)

          NPetr64 - Profil | Po 23.6.2014 5:36:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Za tejden až dva to bude ještě lepší.:o)

            NPetr64 - Profil | Po 23.6.2014 5:34:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Konečně začla doba,kdy se dá mimo práce na zahradě i něco uždibovat.:o))

              NPetr64 - Profil | Pá 20.6.2014 5:49:21

              Sou ale krásný.:o))))

                NPetr64 - Profil | Pá 20.6.2014 5:47:25

                Sakra.Když sem na stavbě pod Ještědem sbíral semínka,náprstníky se plazily po zemi jako nějaký kobercovky.V nížině mají ti prevíti hlavy vejš než já.:-)

                  NKUBA - Profil | Pá 20.6.2014 2:10:40

                  Royale with Cheese 3 >> jj ještěrka obecná...

                    NPetr64 - Profil | St 18.6.2014 20:27:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak první mikrosklizeň na zahradě.:o)
                    Majoránka a levandule.

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 18.6.2014 14:25:12

                      KUBA >> Lacerta agilis.

                        NKUBA - Profil | Út 17.6.2014 0:04:58

                        na závěr mi dovolte představit strážce zahrady :-) kterej bydlí pod jedním košem ...

                          NKUBA - Profil | Út 17.6.2014 0:01:09

                          a ještě pár dalších... začínám bejt spokojenej :-)

                            NKUBA - Profil | Po 16.6.2014 23:38:44

                            a tady je pár aktuálních fotek z mojí zahrady... růže se nakonec chytila, zvonkům se také daří a šalvěj bych mohl prodávat :-)

                            Zahradě zdar!

                              NKUBA - Profil | Po 16.6.2014 23:36:36

                              tak jsem konečně dokončil "borůvkoviště"

                                NPetr64 - Profil | Ne 15.6.2014 20:27:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak první letošní střih.Kolem chaty už se dá chodit.:o))

                                  NKUBA - Profil | Pá 13.6.2014 0:23:49

                                  Royale with Cheese 3 >> zatím žádný, je to jen mělká díra v zemi - "terénní úpravy", ale začnu to v létě řešit se stavebním úřadem, nejvíc do toho bude mluvit povodí, ale jejich stanovisko je v podstatě kladný, resp. díra v zemi je prý nezajímá, pokud není spojena s tokem :-)

                                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 11.6.2014 11:57:45

                                    KUBA >> jaký povolení to vyžadovalo ?

                                      NKUBA - Profil | Po 9.6.2014 14:25:14

                                      letos plánuju dodělat rybník, kterej ve fázi "rozděláno" už druhej rok... ale klukům to moc nevadilo... a voda je tam teplejší než v potoce :-) i když už je to po jejich nájezdu spíš jen tekutý jílová bahýnko :-)

                                        NKUBA - Profil | Po 9.6.2014 14:22:54

                                        strejka >> zatím ne, ale nechtělo se mi v neděli do Prahy ani trochu