Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Nstrejka - Profil | Po 9.6.2014 14:20:23

KUBA >> už jsi na letním bytě? :-) tenhle týden by to chtělo...

    NKUBA - Profil | Po 9.6.2014 14:19:00

    léto budiž pochváleno, zahradníci :-)

      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 6.6.2014 8:39:13

      Pike >> BTW, ne brašnář, ale čalouník. Hledej čalouníka. neml by to být problém.

        NPike - Profil | Pá 6.6.2014 8:35:43

        Royale with Cheese 3 >> Zkusím objet zastoupení Husqvarny (zjistil jsem název té sekačky :-) a koupím koš, kdyby nějaký nový pasoval (snad jo)

        Díky ale moc

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 6.6.2014 8:28:18

          Pike >> ing. Vladimir z Mukaceva, kterej spravuje boty v Snaze v KV , by to dal stoprocentně. Mám zjistit podrobnosti ?

            NPike - Profil | Čt 5.6.2014 9:21:27

            Tak ta sekačka je stará dobrá Husqvarna, ale cca 10 - 12 let stará. Ale jede pořád dobře.

              NPike - Profil | Čt 5.6.2014 7:35:56

              Royale with Cheese 3 >> Takovou pevnou síťovinovou látkou s hodně úzkými oky.

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 5.6.2014 7:02:14

                Pike >> čím je to potažený ?

                  NPike - Profil | St 4.6.2014 19:13:02

                  Pánové, nemá někdo tip na nějakého brašnáře, kutila nebo jiného člověka, co umí nově potáhnout sběrný koš na trávu na sekačce? Rám mám, ale ta látka je dotrhaná.
                  Ideálně Praha a okolí. Díky

                    Nrichi69 - Profil | Út 3.6.2014 7:14:11

                    Stanďour >> neříkej že ptáci žerou listy.....

                      NStanďour - Profil | Po 2.6.2014 22:46:38

                      splavek >> Vzduchovka. :-)

                        Nsplavek - Profil | Ne 1.6.2014 19:49:39

                        richi69 >> Tak zkusil bych nějaký insekticid, třeba Mospilan, Calypso,Zolone. Reldan...Těžko říct co na takovýho chrobáka platí.

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 1.6.2014 13:13:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kdyby někoho zajímalo, jak vypadá pořádná sekačka, tak vypadá takhle. Je to ruderální Etesia, kterou známej koupil za 10 tisíc (!). Přijel mi posekat pozemek. Sice omlácená, ale naprosto bezproblémová. Neskutečná cena, neskutečná prostupnost, neskutečná stoupavost, neskutečná odolnost, neskutečnej výkon. Ne jako ty plastové sračky za 100 tisíc czk.
                          Chudák já, že ji nemám!

                            Nrichi69 - Profil | So 31.5.2014 17:38:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            tak už vím co mi žere rybíz a maliny ,co to je a jakej postřik ? diky

                              NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 21:39:38

                              Petr64 >> Jafan.:o)

                                NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 21:37:04

                                Fero123 >> V tejdnu padne datum a už ho měnit nebudu,i kdybych měl lapat sám.:o)
                                Mizíme ze zahrady.:o)

                                  NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 21:21:26

                                  Petr64 >> Takovou bídu jsem tam nezažil,ale bylo krásně.Jasan že se dostavím a pokecáme,zachytáme a možná i něco popijeme.:-)

                                    NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 21:18:06

                                    Fero123 >> Neboj.Dojedu,nakrmím,pozvu,popijeme,zachytáme.Jedno​duchý.:o))))

                                      NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 21:17:03

                                      Petr64 >> Nevidím nic a nic nevím a do toho jsem moc rybek nepochytal. Pěkný víkend.:-)

                                        NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 21:14:52

                                        Fero123 >> No vidíš.:o))