Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 21:07:34

Petr64 >> Já znám jednoho v Brně.:-)) Tedy krom tebe.

    NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 21:05:40

    Fero123 >> To je divný.Já jako Brňák tam jednoho znám.:o))

      NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 21:04:07

      Petr64 >> Já v Popovicích neznám nikoho a taky dobrý.:-))

        NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 20:58:39

        Fero123 >> Tak mám na ježdění rumuna,tak trochu sleduju i jejich zvyky.:o))

          NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 20:55:20

          Petr64 >> Já teď 11 kozla a dobrý.:-)) Na Rumuny tak nějak seju.:-)

            NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 20:52:57

            donald5 >> V reálu je barva hezčí.Ten můj křapák to ale nezachytí.:o(

              NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 20:52:00

              Fero123 >> V rumunsku některý žerou jako afrodisiakum.:o))

                NFero123 - Profil | Ne 25.5.2014 20:50:17

                Petr64 >> Pělná kyti,ale vypadá dost jedovatě.:-))

                  Ndonald5 - Profil | Ne 25.5.2014 20:43:14

                  Petr64 >> hezkej plevel, ta barva se mi líbí :-))

                    NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 20:06:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Už mi to kvete.:o)

                      NPetr64 - Profil | Ne 25.5.2014 20:05:28

                      richi69 >> Projdi si to s baterkou v noci a určitě něco najdeš.

                        Nrichi69 - Profil | So 24.5.2014 13:24:59

                        ahoj,něco mi žere rybíz,nezralé plody i listy nikde jsem žádného škudce nenašel....pomooc...

                          NPetr64 - Profil | Ne 18.5.2014 17:35:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak letos poprvé po 14ti letech,co bylo vysazený semínko,mi vykvetla vistárka.:o)))
                          Mám radost.

                            NPYTLAKS - Profil | St 14.5.2014 6:59:47

                            jariss >> škoda:-)

                              Njariss - Profil | St 14.5.2014 6:56:23

                              PYTLAKS >> Díky za nabídku, ale mám to k tobě trochu z ruky :-))

                                NPYTLAKS - Profil | St 14.5.2014 6:53:23

                                jariss >> si přijeď ke mě.-)

                                  Njariss - Profil | St 14.5.2014 6:24:03

                                  Ahoj kolegové rybáři, zahrádkáři, nevíte náhodou někdo, kde bych v Brně sehnal cca 150 – 200ks kalifornských žížal do kompostu a za jaké peníze. Děkuji předem za jakékoliv info.

                                    Nmedvěd - Profil | Út 29.4.2014 12:58:58

                                    Royale with Cheese 3 >> kozy mám přes cestu.Ale děkuji

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 29.4.2014 11:46:45

                                      medvěd >> až sem pojedeš, vezmi s sebou vozík. Naplníme ho vyzrálým ovčím. Mám ho k dispozici několik krychlových kilometrů.

                                        Nmedvěd - Profil | Út 29.4.2014 10:13:39

                                        Royale with Cheese 3 >> mám slíbený kozí hnůj.To bude rychlovka