Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

NKUBA - Profil | St 6.2.2013 16:16:00

Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 15:58:51 >> to mi právě přijde škoda :-)

    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 15:58:51

    KUBA >> pěkně hoří.

      NKUBA - Profil | St 6.2.2013 15:46:09

      Ortelius >> to je fotka z netu, mám doma asi 1000 špuntů od vína a přemejšlim co s nima :-)

        NOrtelius - Profil | St 6.2.2013 12:17:26

        KUBA >> Máš to pěkný, ale bál bych se, že z toho budou čorovat straky mláďata. To bidlo je tam fakt navíc.

          NPike - Profil | St 6.2.2013 12:01:27

          Aspoň nelžete. Zaujalo vás spíš to Kunde.

            NKUBA - Profil | St 6.2.2013 11:17:01

            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 10:13:25 >> podívám se na to :-)

              NDrozďák - Profil | St 6.2.2013 10:32:33

              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 6.2.2013 10:13:25 >> mě taky, velmi.

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 6.2.2013 10:13:25

                KUBA >> kromě toho, že je to hnusný, je to i špatný. Sýkorník má být zásadně bez bidýlka :-). NIcméně Novy Winery mě fakt zaujala .... http://www.novyfamilywines.com/about.html

                  NKUBA - Profil | Út 5.2.2013 21:48:04

                  mám materiál asi na 100 budek :-)

                    NPísek - Profil | Po 4.2.2013 9:49:57

                    ani lístek ledového salátu nenechala na zemi

                      NPísek - Profil | Po 4.2.2013 9:48:20

                      další se připojila k hodování

                        NPísek - Profil | Po 4.2.2013 9:46:20

                        dnes jsem dostal návštěvu (konečně jsem mohl fotit,jindy chodily srny v noci)

                        dnes jim "stůl" zapadal sněhem,ale nějak to srnám nevadilo

                          NKUBA - Profil | Ne 3.2.2013 23:03:25

                          kubah >> ty hořce jsou fakt krásný

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 3.2.2013 15:15:12

                            kubah >> nádherný.Jenže skalka je problém hned z minimálně tří důvodů: stavby, údržby, a potenciální likvidace :-) Proto do ní zatím nejdu :-)

                              NPísek - Profil | Ne 3.2.2013 8:41:32

                              kubah >> tak Ty to také znáš :-)))
                              traduje se,že každý šutr vezmeš až 20x do ruky,než ho natrvalo usadíš a ono to tak nějak bude,že ?

                                NPísek - Profil | Ne 3.2.2013 8:39:52

                                kubah >> kolego,je to zajímavý rozjezd debaty,ale já musím jít vařit,bude premiéra pečeného kolena na pivě . viz Gastrokoutek pro lopaty (MRK),

                                  Nkubah - Profil | Ne 3.2.2013 8:37:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Písek >> :-))

                                    NPísek - Profil | Ne 3.2.2013 8:36:49

                                    kubah >> hořec je nádherný a už jsem tady psal,kolik hodin ročně stojí údržba
                                    1m2 plochy, mám to z osobní zkušenosti a dle statistiky (už je i na údržbu skalky statistika) !!

                                      Nkubah - Profil | Ne 3.2.2013 8:33:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Písek >> skalek máme půl zahrady :-)

                                        NPísek - Profil | Ne 3.2.2013 8:31:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kubah >> koukám na ten kamenný záhon s netřesky, na tom já ujíždím..:-)))
                                        jak vidím vhodný šutr,tak hned do auta s ním

                                        asi takto :-))