Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro

Tak sem prošel MRK a jeho "jádra" a nikde jsem nenašel nic o zahradě. Je jaro, budovatelská a pěstitelské pudy jsou nastartovány... aspoň u mě. Jak jste na tom vy? Máte zahradu, pěstujete, budujete? Taky Vám toho půlka letos zmrzla jako mě? :-)
Autor diskuse: KUBA - Profil , 27.4.2012 všeobecné - domací dílna

Písek - Profil | So 16.2.2013 20:38:01

jambo >> ty šutry jsi pěkně seskládal ...líbí :-))

    jambo - Profil | So 16.2.2013 19:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    nikdy jich není dost....

      jambo - Profil | So 16.2.2013 19:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Písek >> ahoj, s těma kamenama přesně jak říkáš 20xho obrátíš než ho usadíš a že jich bylo ,a bude ....:-))

        kosvi - Profil | So 16.2.2013 18:59:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Letošní první talovín

          KUBA - Profil | Po 11.2.2013 19:40:15

          moc to do zahrady nepatří, ale do akvaristiky už taky jen okrajově... :-) barvičky to má ale fakt pěkný, kurň už se těšim na jaro a sem zmrzlej jak preclik

            LudaT - Profil | Pá 8.2.2013 7:27:16

            Dodlinka >> Máš to moc pěkný. K chovu raka baheního budeš potřebovat povolení (to ale nejspíš nedostaneš kvůli osádce duháka) a nebo počkej až budou výlovy na lokalitě kde jsou a pár jich zachraň, ale já ti to neporadil :-))

              KUBA - Profil | Čt 7.2.2013 23:58:11

              Dodlinka >>
              jelikož je stejně jako rak říční zákonem chránenej tak myslim, že chovatele a legální prodej budeš hledat těžko... já jsem nedávno (minulej rok) z jistil, že mám raky v Mohelce, asi to spíš budou ty říční... budu muset nějakýho náhodně okouknout víc v detailu, zkusim dát na jaře do tůně, až se vyčistí voda, tu kameru ta by je měla vidět pěkně... a doufám, že se mi pak přestěhujou i do rybníčku, i když tam by je ty pstruzi asi pěkně pocuchali, teda ty případný mladý ráčata...


              jeden fajn web o racích :-)
              http://raci.kvalitne.cz/atlas/ces/?page=rak_bahenni​

                Dodlinka - Profil | Čt 7.2.2013 23:03:44

                Nevíte někdo o nějakém chovu raka bahenního? Chtěl bych je nasadit do rybníků (nebudou se nikdy vypouštět) a nevím kde je vzít. Chci tam dát i škeble rybniční. Ale ty nasbírám na Hracholuskách.

                  KUBA - Profil | Čt 7.2.2013 20:32:12

                  ftipná myšlenka zvýšeného záhonu na zeleninu :-)

                  http://www.youtube.com/watch?v=AvpIfbfVER8

                    KUBA - Profil | Čt 7.2.2013 15:29:15

                    Dodlinka >> tak pak pošli fotyk jsem zvědavej, já asi ještě letos nenasadim nic, budu rád když ten rybník dohrabu :-)

                      Dodlinka - Profil | Čt 7.2.2013 15:18:59

                      KUBA >> Už se těším na březen. Budeme sadit 1000 ks ročka duháka a 300 ks dvouročka. Všechno z líhně v Pivoni.

                        KUBA - Profil | Čt 7.2.2013 15:14:13

                        Dodlinka >> pěkný to máš

                          Dodlinka - Profil | Čt 7.2.2013 15:12:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnes je slavný den. Prvně od dokončení jsou oba rybníky plné. Třetí fotka je přítok z horního rybníka do dolního. Je to z dubového koryta neurčitého stáří, které jsme našli na dně v bahně při čištění horního rybníka. V tom dolním je u čapu hloubka 3,9m.

                            Ortelius - Profil | Čt 7.2.2013 15:10:04

                            KUBA >> :-) strýček google má hodně takových nápadů:-) tady jich je víc
                            http://www.korkart.de

                              KUBA - Profil | Čt 7.2.2013 12:42:35

                              Ortelius >> díky, myslim, že to je horší než ta budka :-)

                                Ortelius - Profil | Čt 7.2.2013 7:32:25

                                KUBA >> a co toto? :-)

                                  KUBA - Profil | St 6.2.2013 19:56:45

                                  Smutek >> hm, to fakt nedám :-)

                                    tomsa - Profil | St 6.2.2013 17:49:33

                                    Smutek >> Mně se líbí jeho žena.
                                    "Líbí se mě to, ale jezdí tady hodně lidí a mně to rozčiluje." Slovo se.e je na spadnutí.
                                    Každopádně supr izolace.

                                      Písek - Profil | St 6.2.2013 16:18:19

                                      KUBA >> nedávno jsem sbíral vnučce víčka od Pet flašek, snad mám i Tobě hromadit špunty od vína ? :-)))