Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

Njon007 - Profil | St 25.4.2012 6:44:18

Jarda 7 >> To je jeden z nejlepších vtipů co znám:D:D,brácha se z toho smíchy zachcal.

    NKnedlhans - Profil | Út 24.4.2012 22:30:45

    ocuc >> Tak to je teda rychta :-))))))))))))

      Npohodak - Profil | Út 24.4.2012 21:12:48

      ucitelka cita s prvacikom a zaroven ho uci pismenka ako sa snazi tak sa snazi ale maly Jozko sa s pismenkom L nevie skamaratit tak mu hovori a ake je to pismenko
      Jozko na to ze V
      ake v co za v ved aky je vtacik na obrazku
      ta vrana
      nie je tam lastovicka ucitelka zufala to prekresli a nakresli tam loptu
      pita sa Jozka ake je to pismenko a jozko na to ze F
      a preco F
      ta sak fudbalka neee


      inac to nieje vtip ale realita ucitelky

        NJarda 7 - Profil | Út 24.4.2012 19:15:32

        Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: „Děti, co jsem to nakreslila.“ Pepíček vykřikne: „Prdel!“ Paní učitelka se rozpláče a vyběhne ze třídy. Po chvíli vstoupí pan ředitel a křičí: „Proč jste děti rozplakali paní učitelku? A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?!“

          NAzbest - Profil | Út 24.4.2012 12:27:26

          pohodak >> ale to je přece na celém světě tak.

            Nocuc - Profil | Út 24.4.2012 8:18:44

            :-))

              Npohodak - Profil | So 21.4.2012 22:54:51

              ocuc >>
              ono to nielen na slovesku ako tak citam ale aj u vas v CR to tak funguje ze poctivo pracujuci clovek hotovi K....T

                Nocuc - Profil | So 21.4.2012 9:41:38

                !!!

                  NJarda 7 - Profil | Čt 19.4.2012 20:13:36

                  Jeden muz mel rad tri zeny a nemohl se rozhodnut, se kterou se ma ozenit. Tak dal kazde 5000 dolarov, aby s nimi udeleli,co uznaji za nejlepsi. Prvni si nakupila saty, kosmetiku, sperky a pravi: "Udelala sem,drahy, vse pro to, aby jsi mel tu najkrasnejsi zenu". Druha nakupila veci pro neho: Obleceni, sportovni potreby, napojove supravy do baru atd. "To proto, drahy, aby jsi vedel, jak na tebe myslim". Treti vrhla penize do podnikani a po kratke dobe prinesla manzelovi zpet 10 tisic. "Aby si videl, jaka jsem sikovna". I zamyslel se muz a nakonec si vybral tu s nejvetsimi kozami.

                    Npohodak - Profil | Čt 19.4.2012 18:30:36

                    zena sama doma muz na tyzdnovke ked tu zrazu popod okno prejde elektricka a skrina sa otvori a vsetky saty z nej vypadnu
                    zena to uprace ale ked uz presla 5 elekricka tak mala toho tak akurat dost a z nervami na krajicku poprosi suseda o pomoc
                    sused dobracisko ochotne prisiel pozriet na ten nezmysel a naozaj presla elektricka a zas to iste skrina sa otvorila saty vyleteli
                    vrtalo mu to hlavou vrtalo az povedal susede zavri ma ty do skrine a ja si na to posvietim s vnutra nech pridem na chybu
                    vtom pride domov necakane manzel otvori skrinu a v nej sused pozera nan co to ma znamenat slovka nepovie a v tom mu sused povie
                    vies co Jozo rovno mi jednu pridr lebo ked ti poviem ze tu cakam na elekrtricku tak aj tak mi neuveris

                      NJarda 7 - Profil | St 18.4.2012 20:19:39

                      Zvířátka na statku soutěží, kdo dokáže nejvíce polekat. Prasátko: „Obalím se v blátě, začnu chrochtat a půlka zvířat na statku raději uteče.“ Vůl: „To nic není. Já začnu funět, ukážu své rohy a i farmáři utečou.“ Kuře: „To nic není. Já se obrátím nožkami nahoru, budu dělat mrtvolu a půlka republiky se podělá strachy.“

                        Njon007 - Profil | St 18.4.2012 13:04:08

                        ocuc >> To je haluz:D

                          NStarc55 - Profil | St 18.4.2012 9:47:05

                          V hospodě Na růžku se ptá hospodský štamgasta: "Máte prázdnou sklenku, mohu vám donest další?" "A co budu dělat s dvouma sklenkama?" odpoví štamgast.

                            Nocuc - Profil | St 18.4.2012 7:59:55

                            100% recept na hubnutí

                            Jeden tlustej chlap zavolá společnosti a objedná si jejich hubnoucí program na minus 5 kilo za 5 dní.
                            Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi stojí vnadná, atletická, 19letá dívka. Na sobě nemá nic, jen běžecké boty Nike a kolem krku ceduli.
                            Představí se jako zástupce společnosti. Na ceduli má napsáno:
                            Pokud mě chytíš, můžeš mě pomilovat."
                            Muž se za ní okamžitě vydá, ale po pár kilometrech se udýchaný se konečně vzdá.
                            Stejná dívka se u něj ukáže i další 4 dny a stejná situace se opakuje.
                            Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl 5 kilo, jak mu
                            bylo slíbeno.
                            Rozhodne se zavolat společnosti a objednat si jejich další program - 10 kilo za 5 dní.
                            Den na to se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější
                            žena, jakou kdy tento muž ve svém životě viděl.
                            Na sobě nemá nic, pouze běžecké boty Reebok, kolem krku ceduli:
                            "Pokud mě chytíš, můžeš mě pomilovat."
                            Muž za ní z domu vystřelí jako střela. Tato dívka je ve skvělé kondici.
                            Muž se snaží, ale bohužel ji nedohoní. Další čtyři dny se situace opakuje a muž je v lepší a lepší kondici.
                            K jeho potěšení po pěti dnech zjistí, že zhubl dalších 10 kilo, jak mu
                            bylo slíbeno.
                            Rozhodne se, že zavolá společnosti a objedná si jejich program - 20
                            kilo za 7dní.
                            "Jste si jist?" ptá se zástupce společnosti. "Toto je nejtvrdší
                            program."
                            "Absolutně", odpoví, "takhle dobře jsem se necítil roky."
                            Den na to se ozve zaklepání na dveře. Když muž otevře, spatří obrovského, svalnatého černocha.
                            Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a kolem krku ceduli:
                            "Pokud tě chytím, tak tě ošukám!"
                            Chlap v tom týdnu zhubnul 30 kilo...

                              NJarda 7 - Profil | Út 17.4.2012 19:41:21

                              Manžel není doma a manželka si mezitím užívá s milencem.
                              Zachrastí klíče, je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně, sepne ruce k nebi a prosí:
                              "Ó Bože, udělej si se mnou co chceš, jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě by zabil nejen mě, ale i mého milence."
                              Na to se nebesa otevřou a ozve se:
                              "Dobře, bude to jak chceš, ale za tři roky tě povolám k sobě, utopíš se."
                              "Dobře, dobře, jen ať ho teď nenajde."
                              Všechno proběhne úplně hladce. Tři roky se žena nekoupe, jenom sprchuje. Nechodí na koupaliště, vodě se zdaleka vyhýbá.
                              Tři roky uběhnou.
                              Uběhnou čtyři, pět let. Na svůj slib už zapomněla.
                              Po pěti letech si koupí zájezd na okružní plavbu okolo světa.
                              Na lodi je velká zábava, samé ženy, když v tom se začne loď potápět, žena si vzpomene na svůj slib.
                              "Teď mě chceš povolat k sobě?
                              Podívej se, kolik nevinných žen teď zemře spolu se mnou."
                              Nebesa se opět otevřou a ozve se:
                              "Dva roky, dva roky mi trvalo, než jsem vás vy kurvy dostal na jednu loď!"

                                Nahmed - Profil | Út 17.4.2012 14:30:29

                                Přijde paní na gyndu a říká. Pane doktore, nevím jak to říct, ale poslední dobou, se mi tam zespodu ozývají nějaké zvuky.
                                Doktor říká, že je to zvláštní, ať se tedy svlékne a položí na kozu. Žena lehne na kozu, doktor se přiblíží a z přirození ženy se ozve "Kometa Kometa".
                                Doktor se usměje a praví. Paní, to je v pořádku, to teď takhle řve každá p*ča..

                                  NGRUPA - Profil | Ne 15.4.2012 15:58:12

                                  :-)

                                    NAzbest - Profil | Pá 13.4.2012 18:49:09

                                    PLZEN >> ...aha...ono to je poměrně jasný, ale máš kliku, že jsu náhodou kolem, takže:
                                    Maník se brzo ráno sbalí, že pojede na ryby, dá manželce pusu a tiše jí (polospící) tu skutečnost oznámí.
                                    Jenže venku mrzne až praští a než oškrábe auto, tak ho nadšení přejde.
                                    Vrátí se domů, vklouzne k manželce pod peřinu s tím, že se radši bude věnovat jiným radovánkám.
                                    Zajede jí rukou pod košilku a říká."Je tam kosa, jak v ruským filmu!".
                                    Ona zabručí:"No...a ten můj blázen jel na ryby".

                                      NPLZEN - Profil | Pá 13.4.2012 18:05:28

                                      Azbest >> No vidis ,to ja nevedel.

                                        NMIŇAS - Profil | Pá 13.4.2012 14:44:17

                                        §