Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NAzbest - Profil | Pá 13.4.2012 10:44:00

PLZEN >> to nemusíš bejt, ale to, cos napsal, je absolutní nesmysl a blábol bez pointy.

    Nivanv 25,59 - Profil | Pá 13.4.2012 7:38:48

    Organizácia Spojených Nádorov :-)
    pridajte zvuk na maximum
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedde​d&v=jZsomS8GPI4

      NPLZEN - Profil | Pá 13.4.2012 5:14:27

      Azbest >> To vis,jeste nejsem spisovatel jako Ty.

        Npouzy - Profil | Čt 12.4.2012 20:11:33

        Český a Americký důchodce jsou na tom stejně,oba se za svůj důchod dostanou do Brna.

          NJarda 7 - Profil | Čt 12.4.2012 19:17:24

          Dežo se modlí:Panebože v hospodě se mi všichni smějí že nic neumím a jsem hlupák,nauč mne něco co nikdo neumí.Zjeví se pán bůh a říká,dal jsem ti schopnost chodit po vodě.Druhý den Dežo když ostatní přecházejí most,vstoupí na hladinu,a prochází se po ní.Najednou slyší:hele není to Dežo?Je.Podívej ten debil neumí ani plavat.

            NBrtek - Profil | Čt 12.4.2012 15:13:37

            Víte jakej je rozdíl mezi holkou modrookou a čípkem????????????.........Holka modrooká sedává u potoka a čípek sedává do prdele!!!

              NAzbest - Profil | Čt 12.4.2012 15:04:55

              PLZEN >> je lepší napsat vtip celej, než čtvrtinu:-))

                Nivanv 25,59 - Profil | Čt 12.4.2012 15:01:52

                Z mundurovoho švita:
                Molodyj poručik falatok v nočňi službi popyl, potim tverdo zaspal.
                Rano ho budyť telefon a v nim pryjemnyj ženskyj holosok.
                -Pan poručik, dobre ranko, chočete sex po telefoňi...?
                -Hej, jak by ňet...
                -Dobri, spajam načalnyka


                  NAzbest - Profil | Čt 12.4.2012 14:34:29

                  PLZEN >> ...a?

                    NPLZEN - Profil | Čt 12.4.2012 14:33:00

                    Pri soulozi on ji rika, venku je hrozna zima. A ona, ten muj blazen sel na ryby.

                      Njon007 - Profil | Čt 12.4.2012 14:00:44

                      Jeden vtipný zápis,co jsem našel v jedné diskusi na MRKu,proč kapr vyskakuje nad hladinu:"podle mne se kapr sam divi kde ma cu,aka ? vyskoci mrkne a vidi,,,,,,,, na brehu jich sedi dost :-))))"

                        Nocuc - Profil | St 11.4.2012 9:45:53

                        Jsou atletické závody v Českém Těšíně a zrovna probíhá hod
                        kladivem .
                        Do klece vstoupí Moravák roztočí kladivo a hodí 81metrů.
                        Následuje velký potlesk a reportér se ptá závodníka, kde že se
                        naučil takhle házet?
                        Moravan odpoví: "Jsem kovář a s kladivem pracuju dnes a
                        denně."
                        Po něm nastoupí Slovák a dosáhne výkonu 82 metrů.
                        Ještě větší potlesk a reportér se ptá na to samé.
                        Slovák odpoví: "Jsem dřevorubec, pracuji v lese a proto mám
                        takovou sílu".
                        Jako poslední jde na řadu cikán, opře se do toho a naměří mu
                        85 metrů.
                        Obrovské ovace a udivený reportér se táže, kde pracuje on.
                        Cikán odpoví: "Jsem nezaměstnaný."
                        Reportér se proto ptá, jak je možné, že má takovou sílu.
                        Cikán na to: "Když jsem byl malý, tak mi dědeček povídal, jak ti
                        někdo
                        dá do ruky kladivo, lopatu nebo něco podobnýho, tak to zahoď
                        jak nejdál můžeš..."

                          NJarda 7 - Profil | Út 3.4.2012 21:03:41

                          Paní učitelka vyhlásí ve škole soutěž. Kdo řekne nějaké německé slovo, dostane bonbón. Přihlásí se Maruška:
                          "Aufvídrzén."
                          "Výborně, Maruško!" chválí ji učitelka a podává dívence bonbón.
                          Další se hlásí Karlík:
                          "Kinder."
                          "Správně, Karlíku!" opět chválí učitelka a podává bonbón.
                          Jako třetí zvedá ručičku Pepíček:
                          "Soulož."
                          "Pepíčku, to ale není německy!" napomíná ho učitelka.
                          Pepíček však odpoví:
                          "To sice ne, ale je to gut!"

                            Nocuc - Profil | Út 3.4.2012 8:03:40

                            Sedí Arab, Maďar, Slovák a cigán v bare a popíjajú.
                            Arab vypije a vyhodí pohár do vzduchu, vytiahne kalach a rozstrelí ho a hovorí:
                            "My sme tak bohatí, že nikdy nemusíme piť z toho istého pohára dvakrát."
                            V tom vypije Maďar, vyhodí pohár do vzduchu, vytiahne pištoľ rostrelí ho a hovorí:
                            "U nás sú poháre také lacné, že nikdy nemusíme piť z toho istého pohára dvakrát."
                            Slovák si kľudne dopije, v tom vyhodí pohár do vzduchu, vytiahne pištoľ a zastrelí Maďara aj cigána.
                            Na smrť vydesený Arab sa od strachu posral, keď v tom Slovák hovorí:
                            "U nás je toľko cigánov a Maďarov, že nikdy nemusíme piť s tými istými dvakrát!"

                              NJarda 7 - Profil | Po 2.4.2012 21:12:11

                              Jihlava odpoledne. Trolejbus plný lidí. Najednou se v hloučku ozve hlas dámy:
                              "Pane řidiči, prosím, chtěla bych vylízat."
                              Řidič odpoví: "Já bych chtěl taky vykouřit a neřvu to na celej trolejbus."

                                Nocuc - Profil | Po 2.4.2012 9:34:22

                                Dva lovci z Texasu letěli na Aljašku lovit losy. Letadlo přistálo na zamrzlém
                                jezeře a do dvou hodin byli oba zpátky a každý táhnul na saních velikého losa.
                                Vyčerpaní dorazili k letadlu a pilot povídá:
                                ''Pánové, tohle mrňavý letadlo neunese ty dvě těla navíc. Jedno tu budete muset
                                nechat.''
                                ''Hele, ty seš bačkora a ne pilot!''
                                Druhý lovec se přidá:
                                ''No jasně. Loni jsme tu byli taky, taky jsme ulovili dva samce a pilot, co
                                neměl o nic větší letadlo, se nebál.''
                                Pilota tím řádně vyhecovali:
                                ''Sakra, přece dokážu lítat jako ostatní. Dobře, naložte to.''
                                Naložili letadlo, pilot nahodil motor a rozjeli se po zamrzlém jezeře. Letadlo
                                se konečně odlepilo od země, ale nemělo dostatečnou stoupavost, a tak škrtlo o
                                vrcholy stromů u jezera, převrátilo se a spadlo. Z trosek se vyhrabe pilot
                                otřesený nárazem a mumlá:
                                ''Sakra, kde to jsme?''
                                A jeden lovec se tak rozhlídne a říká:
                                ''No, řek bych, že tak o padesát metrů dál, než loni.''

                                  NJarda 7 - Profil | Ne 1.4.2012 16:34:47

                                  Jsou takhle 3 rybáři a chytěj zlatou rybku a rybka povídá.
                                  "Když mě pustíte splním každýmu přání."
                                  První rybář si přeje, aby bylo krásně a na jednou se udělalo hezky.
                                  Druhý rybář si přeje, aby místo tohoto jezera bylo pivo.
                                  Bác a najednou je jezero celé z piva.
                                  Rybka se ptá toho třetího a ten se tak zamyslí.
                                  Ještě tři lahváče na ráno.