Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NJarda 7 - Profil | So 31.3.2012 22:55:50

Ve třídě se zkouší: "Kdo nařídil vraždu svatého Václava?"
Nic. Ticho. Pan učitel chce trochu napovědět: "B... Bo... Bol..." Po chvilce zvedne váhavě ruku Pepíček: "Bolševici?"

    NLosPafkos - Profil | So 31.3.2012 21:44:16

    Azbest >> jeho bych nadipoval hrachem a ucpal všechny jeho otvory. Už tam mám nelíbí a jsem na to hrdej :-)))

      NAzbest - Profil | So 31.3.2012 21:32:12

      LosPafkos >> hrachem nevymaluješ...

        NLosPafkos - Profil | So 31.3.2012 21:20:10

        všichni komunisti a jejich přisluhovači patří ke zdi.Prober se proboha!!!

          NAzbest - Profil | So 31.3.2012 21:19:14

          PLZEN >> to zaznělo.....

            NJarda 7 - Profil | So 31.3.2012 21:10:18

            Ladadar >> Tvoje pohádka je sice zajímavá,ale je to na jinou diskusi.Jsou tam věty ve kterých máš pravdu,ale bohužel i takové kde jsi nepochopil hlubší souvislosti které ke dnešnímu stavu vedly.V podstatě jako pohádka by to šlo,ale ve výsledku je to pouze souhrn názorů které vznikají po několika pivech.Asi jsi ani nepochopil proč najednou vyběhly aféry Janoušek,Bém důvěra vládě,atd.Dobré načasování,k ovlivnění názoru stáda.Zřejmě někdo chce abychom znovu zvonili klíčema jako v roce 1989,ovšem s horším dopadem,ale to by už nebyla pohádka.Doufám že k tomu nedojde.

              NPLZEN - Profil | So 31.3.2012 20:50:02

              Je to Azbest-----MYSTR stvrdym Y.

                NRavachol - Profil | So 31.3.2012 20:02:42

                neprduch >> nenech se rozhodit urazkama - urazej jen omezenci , kterym dojde argumentace :)

                  NAzbest - Profil | So 31.3.2012 17:02:49

                  Knedlhans >> vagína je odborný výraz a v něčím případě i možná diagnóza.Nic vulgárního.

                    NKnedlhans - Profil | So 31.3.2012 16:35:18

                    Azbest >> Ma pravdu,jen se nestrefil do spravne diskuze.Toto bohuzel neni k smichu,cloveku je z toho k placi.A pokud vim tak nic nepropagoval,tak proc ho urazis?Za toto by jsi na jinem foru dostal minimalne na tyden banana,uvedom si ze MRK ctou i male deti.

                      NErva - Profil | So 31.3.2012 15:27:53

                      neprduch - Taky to nechápu ,asi patřil za komára k těm "lepším " :-))

                        Nneprduch - Profil | So 31.3.2012 15:21:58

                        Azbest >> Proč ho hned urážíš? Skoro ve všem je pravda. A být k sobě slušní a ohleduplní by nás nic nestálo a žilo by se o trochu lépe.

                          NAzbest - Profil | So 31.3.2012 14:05:14

                          Ladadar >> nešel bys s tou rudou propagandou laskavě do predele debile?
                          Do kolika diskusí ty blitky ještě nacpeš, ty rudá vagíno?

                            NRomanBA - Profil | So 31.3.2012 11:28:01

                            Pride cigan do obchodu so zbranami,pozera na plne regale pusiek,samopalov a pistoli a predavac mu vravi:ciganom nepredavame.A cigan na to,ale sefko a co vy mate proti romom???a predavac mu odpoveda-vsetko,co vidis v regaloch:-)

                              N*76* - Profil | So 31.3.2012 11:23:39

                              Sáhněte si do svědomí :-))

                                N*76* - Profil | So 31.3.2012 11:23:07

                                asi takto to funguje když běžim k mrku :-))

                                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 30.3.2012 9:02:59

                                    Nlikin - Profil | Pá 30.3.2012 7:15:53

                                    UFO je ako pracujúci róm. Občas sa dozviem že ho niekto videl, ale mne sa to nestalo.

                                      NAzbest - Profil | Čt 29.3.2012 18:11:27

                                      Knedlhans >> kondora bych poznal:-)

                                        NKnedlhans - Profil | Čt 29.3.2012 17:22:15

                                        Azbest >> Orel?? :-)))