Jadro priaznivcov humoru

Diskusia ktora privita kazdy vas vtip, pisany ci kresleny, odkaz na youtube, ci inu webstranku, spojena taktiez s diskusiou.
Uvitam aj vlastnu tvorbu.
Autor diskuse: placew - Profil , 7.2.2012 všeobecné - ostatní

Ma tato otazka vyznam aj po zavedeni pravidiel na vkladanie obrazkov? (obrazky, ktorych nie ste vlastnik sa nesmu uverejnovat)

A) Ano, nechat tuto diskusiu bezat.78%

B) Nie je to nic moc, ale nechat tuto diskusiu bezat aj bez obrazkov.4%

C) Bolo to fajn, ale radsej to zamknut.18%

Od 14.2.2012 hlasovalo 131 čtenářů.

NAzbest - Profil | Čt 29.3.2012 12:54:08

ocuc >> tak to má teda ten orel průser...

    Nocuc - Profil | Čt 29.3.2012 11:08:57

    Kdo mu vezme papíry :-))

      Nplacew - Profil | Čt 29.3.2012 8:00:59

      "Mamííí, kúp mi čokoládu..."
      "Nie, už si veľká !!!"
      "Fakt ??? Takže môžem fajčiť, chľastať a šukať??"
      "Akú chceš? mliečnu??"

        NHrášek - Profil | Čt 29.3.2012 7:42:46

        pán jde po městě z rozepnutým poklopcem,potká ho paní pane zapněte si poklopec nebo vám uletí ptáček.Ale neuletí takový leháro jako má u mě by u druhýho neměl.

          NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Čt 29.3.2012 7:19:32

          Víte, proč se při sexu chlap po padesátce mezi prvním a druhým číslem zapotí? No protože je mezi tím léto....

            NHowy - Profil | Čt 29.3.2012 7:14:17

            Otec přistihne u zrcadla svého syna, jak se maluje rtěnkou a naštvaně se ho zeptá: Ty jsi buzerant nebo co?!? A synáček odpoví - ne princezna :-DDD

              Nlikin - Profil | Čt 29.3.2012 6:34:26

              Ženská minútka v kúpelni trvá v priemere tak dlho ako mužský skok na pivo :D

                NSven - Profil | St 28.3.2012 22:01:54

                retrívr >> :-))

                  Nretrívr - Profil | St 28.3.2012 21:58:50

                  Sven >> To nemá chybu.

                    NSven - Profil | St 28.3.2012 21:52:17

                    :-)

                      NJarda 7 - Profil | St 28.3.2012 19:43:05

                      Soudružka učitelka se ptá dětí: "Děti, kdo ví, jak se jmenoval nejvýznamější
                      člověk našeho století?"
                      Nikdo se nehlásí.
                      "No děti, ten kdo správně odpoví, dostane čokoládu.
                      "Přihlásí se Pepíček a říká: "Vladimír Iljič Lenin."
                      "Výborně, pojď si vzít čokoládu!"
                      Pepíček vezme čokoládu a když si sedá do lavice, říká si potichu:
                      "Sorry, Rambo, ale obchod je obchod."

                        NSihanuk - Profil | Út 27.3.2012 22:41:58

                        Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá co by mu vytknul.

                        Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem co z nich odkapává?"

                        Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis."

                        Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama co z nich padají?"

                        Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma."

                        Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?"

                        Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák."

                        Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?"

                        Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka jako jste vy!"

                          NJarda 7 - Profil | Po 26.3.2012 19:24:23

                          Zmena času mi nerobí moc dobre... doteraz mi stál vždy keď som sa zobudil, po časovom posune mi stojí ráno v autobuse...

                            Nretrívr - Profil | So 24.3.2012 19:00:15

                            placew - >> Neboj, šíchni budeme krásní.

                              Njon007 - Profil | So 24.3.2012 18:54:53

                              Potkají se dva lovci po honu a ten jeden říká:Čau,hele ty máš novou čepici,viď?Druhej mu na to odpoví:No mám,to je čepice z mývala.A jak se takovej mýval dá ulovit?No on bydlí v takový noře v zemi tak to si vezměš nějákej klacek do ruky a uděláš "huhu"a von mýval je úplně blbej tak se vyleze podívat,bác a máš ji.Druhej den se potkaj,tomu lovci visí tak ten mývalí ohon z tý hlavy a říká:No jo mýval......počkej,ty máš nový boty?No ty sou z jezevce.A jak se takovej jezevec dá ulovit?No to je taky taková větší díra v zemi tak to si taky vezmeš klacek a uděláš"huhu"a on jezevec je taky úplně blbej tak vyleze ven se podívat,bác a máš boty.Další den příjde,má boty z jezevce:No jo,jezevec.....ale počkej,ty máš novej kožich?!No to je grizzli,to je jijná kategorije,to je vyšší level.To je taková vobrovská jeskyně ve skále,to si vezmeš teda takovej velkej klacek a uděláš"huhu"a von medvěd je taky úplněš blbej taky vyleze,bác a máš kožich.Tak za půl roku se potkaj,ten jeden ještě ruku v sádře,vyražený zuby a říká:Člověče,já sem našel tu díru ve skále,vzal sem si ten klacek a udělal sem "huhu"a ozvalo se"huhu"a vyjel vlak.

                                Njon007 - Profil | So 24.3.2012 16:53:49

                                sklouznete se?:D

                                  Nocuc - Profil | Pá 23.3.2012 13:21:21

                                  Distingovaný, decentní, dobře vypadající pán nastoupí do kupé, kde už sedí
                                  jeden pán, se -slušně řečeno -velmi škaredou manželkou.
                                  Je k ní mimořádně úslužný: "Miláčku, sedni si tak, aby si neměla průvan, aby
                                  na Tebe nesvítilo slunko, donesu Ti něco, atd, atd..."
                                  Když žena odešla na toaletu, začne hovořit oproti nim sedící pán:
                                  "Dívám se na vás, jak se věnujete manželce, zřejmě jí máte velmi rád, i když
                                  mě dost překvapuje ten rozdíl mezi vámi v tom, jak vypadáte. Já jsem
                                  plastický chirurg a jak jsem jí pozoroval, dokázal bych jí značně vylepšit.
                                  Když mi jí dovedete na kliniku, za 30.000 jí změním k nepoznání".
                                  Chlapík se na něj usměje a řekne: "Děkuji Vám pěkně za ochotu, ale já jí
                                  vezu ke kamarádovi, on mi jí za flašku zastřelí".

                                    Nocuc - Profil | Pá 23.3.2012 12:40:50

                                    Dcerka se dívá na maminku, jak si nanáší pleťovou masku.
                                    "Proč to děláš?" ptá se jí.
                                    "Abych byla krásná!" odpoví maminka.
                                    Za chvíli si masku sundavá a dcerka se ptá: "Vzdáváš to?"

                                      Nocuc - Profil | Pá 23.3.2012 12:28:28

                                      Přijde blondýna na letiště a ptá se na informacích: "Dobrý den, jak dlouho trvá let z Prahy do Egypta?"
                                      Paní odpoví: "Vteřinku prosím..."
                                      Blondýna: "Děkuju, nashledanou."