Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NDodo29 - Profil | Út 31.1.2012 13:47:03

doufám že mě tu někdo neukamenuje ale měl bych tu na prodej lyžařskou soupravu s gore-texu šitou na míru skládá se z bundy kalhot kratasů a závodnické kombinézy je to na postavu tak kolem 70kilo a tak 160-170cm používané jednu sezónu a 2roky ve skříni více info. sz

    NUncle FIDO - Profil | Út 31.1.2012 13:20:19

    ZN >> Ahoj, to znám, loni jsem si koupil helmu, která mi v obchodě seděla naprosto dokonale, zkoušel sem si ji i s kuklou, vše sedělo, netlačilo, tudíž šla se mnou domů. Později se ukázalo, že po půlhodině na svahu se to v ní nedá vydržet...Ta bolest ve spáncích se ani nedá popsat...

      NMB - Profil | Út 31.1.2012 13:18:42

      Bulk >> jo a při zkoušení použij kuklu i když s ní často nelyžuješ...

        NZN - Profil | Út 31.1.2012 13:14:31

        Bulk >>
        jek píší pode mnou, musí sedět, nesmí ani náznakem tlačit. Třeba dole na uších. Za pár hodin se lyžování změní v utrpení:-)
        S těma brýlema to tak dramatický není, v podstatě sedí skoro každé "normální" brýle (ne no name!) do každé normální helmy. Ale stát se to asi může, ne že ne.

          NZN - Profil | Út 31.1.2012 13:11:37

          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 13:06:30 >>
          pak se člověk diví, že ty sjezdovky jsou za chvíli rozbité. To přijde takový " Flachländer", myslí si, že je sportovně závodní lyžař, sešoupává sjezdovku a za chvíli sjezdovka samá mulda :-))

            NMB - Profil | Út 31.1.2012 13:10:53

            Bulk >> vem si sebou lyž.brýle jestli už je máš ..páč se ti může stát že ti nebudou sedět do helmy co ti jinak sedí a vyhovuje a opačně..pokud budeš pak kupovat brýle vem sebou helmu

              NMB - Profil | Út 31.1.2012 13:09:35

              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 13:03:26 >> tak hele ...ukaž kde jsem urazil a napadl matrixe a tebe neslušně oslovil..jediné co tu vidím je že se pokoušíš uzatit mě..něco o vyšetření,frustraci atd...jsi ubohý stejně jako tvoje keci a je se tu nad tím docela dobře bavím...jen tak dál

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 13:07:49

                Bulk >> hlavně musí dobře sedět, čili bych se nezaměřoval na jednu značku. Je to podobný jako u bot.

                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 13:06:30

                  ZN >> sportovně - závodní frustrát. Mimoto, pro tyhle kluky z nížin mají Rakušani výraz " Flachländer". S oblibou to používaj komentátoři při přenosech pro ty, kteří se dostali k závodění a nejsou z hor ( typicky pro dolní a horní rakušany). Je to něco jako slušně řečeno " nemehlo, dřevo, sešoupávač " :-))

                    NBulk - Profil | Út 31.1.2012 13:05:57

                    Prosím zkušené kolegy o radu. Rád bych si pořídil helmu na lyže. Na co se při jejich výběru, kromě toho zda mi sedí zaměřit?

                    Anebo je v cenové relaci do cca 2500 Kč buřt a stačí se držet osvědčených lyžařských značek?
                    děkuju

                      NMB - Profil | Út 31.1.2012 13:05:47

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 13:03:26 >> vykat ti rozhodně nebudu...ty mě taky nevykáš a jen abych si dal pozor prosím tě kde jsem tě neslušně oslovil????????

                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 13:03:26

                        MB >> oslovuj mě slušně, krávy jsem spolu nepásli.

                          NZN - Profil | Út 31.1.2012 13:02:38

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 12:59:10 >>
                          to bude proto, že je asi sportovně závodní lyžař. Ale třeba si to jen myslí :-)

                            NMB - Profil | Út 31.1.2012 13:01:22

                            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 12:59:10 >> jseš ale úúúúplně mimo mísu...haha

                            matrix mě zná a wolle je jako kámo....

                            a navíc mě ukaž kde jsem ho napadl?

                            matrix by mě seřezal jako ...ani nemluvit :c)))))))

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 12:59:10

                              MB >> to je dobře, že ses rozhodl s tím někam zajít. Určitě to udělej. Vcelku bezdůvodně tady urážíš a napadáš Matrixe.

                                NMB - Profil | Út 31.1.2012 12:57:38

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 12:55:55 >> tak teď jsi na to kápnul...chjo ...to je fakt ostuda...někam si s tím zajdu


                                fakt jsi mě to nandal

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 12:55:55

                                  MB >> koukám, že jsi nějakej nervní a frustrovanej. Copa, nemrdáš? Neměl by ses nechat vyšetřit? :-)))))))))))))))

                                    NMB - Profil | Út 31.1.2012 12:54:49

                                    Matrix >> wolle smekám s tím trenérem.
                                    nevím proč to bereš jako debatu o ničem..jsem se právě dozvěděl že máš trenéra ..což 90-95% lyžařů nemá.

                                    sporotvní a závodní je totež..měření, pravidla bez toho to nejde....na krásu se jen jezdí z kopce :c)))

                                      NMatrix - Profil | Út 31.1.2012 12:50:36

                                      MB >> Kdybych tě neznal, už bych ti řekl něco šerednýho :-)

                                      Ty stavíš sportovní lyžování a závodní lyžování na stejnou úroveň?

                                      Ano, zdokonaluju styl vyježděností a aspoň jednou ročně jezdím k trenérovi závodních lyžarů právě kvůli tomu, aby se na můj styl podíval někdo zkušenej a řekl mi, co dělám špatně, co dobře a co zlepšit. Není to moc často, protože na to není čas, ale dá ti to velmi velmi mnoho, protože sám se dobře nikdy lyžovat nenaučíš.

                                      Ale já tě tady nebudu přesvědčovat, že umím lyžovat - to ani neříkám, protože kdo to říká, většinou neumí :-) debata o ničem

                                        NMB - Profil | Út 31.1.2012 12:42:35

                                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 12:40:03 >> tak sorry a neber si to tak ...