Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

NLálos - Profil | Út 31.1.2012 14:53:22

oskus >> tak tak, jako beru to objektivně, že nemůžu čekat to samý, co v alpách, ale na to, jak to loni protlačovali, tak jsem čekal trochu víc a za 6 stovek za skipas bych právě čekal, abych když ráno přijedu, nemusel čekat půl hodiny čekat na neschopných pokladnách a pak se pořádně projel aspoň hodinu ráno na manšestru, pak si šel dát něco na zahřatí a až potom se začal tlačit s ostatníma jezdcama a vraždit se na muldách:) v tomhle je teď docela luxusní Praděd, sice krátký sjezdovky, ale kopec prašanu, pěkně vymrzlej manšestr a s tím, jak teď všichni jezdí do těch nových a zmodernizovaných středisek, tak tam na vleku nikdo není a jezdíš tam prakticky sám:)

    NStanďour - Profil | Út 31.1.2012 14:35:23

    Tááák! Hůlkaři si tu trhaj občanky a šlapou na bábovičky, zatímco my snoufelaz a snoubradas jsme úplně v klidu. :o)

    A jen tak mimochodem, není na škodu vzít si brejle při nákupu helmy a opačně. Já to neudělal a né, že by to byl nějakej extra problém, ale trochu mě ty mouchózní brejle pod helmou s kšiltíkem vaděj...

      NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 14:30:27

      MB >> škoda. Promarnils svou šanci stát se fakt důležitým.

        NMB - Profil | Út 31.1.2012 14:28:52

        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 14:26:31 >> hned jak doložíš to co máš :c)

          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 14:26:31

          MB >> tak jo. Hoď sem nějaký fotky v bránách, ať se poučíme.

            NMB - Profil | Út 31.1.2012 14:22:33

            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 14:18:39 >> tak to mě věř že na lyžích mě to šlo líp ..a ještě asi jde

            :c)

              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 14:18:39

              MB >> pokud jsi zápasil s lyžema stejně jako s češtinou, tak potěš Pán Bůh.

                NMB - Profil | Út 31.1.2012 14:15:11

                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 14:12:09 >> chodil a prošel..jen tak tak ale prošel..to víš já na školu moc nebyl ..já závodně lyžoval :c))))))))))))))))))))

                a dík za upozornění nechám jedno takové a druhé takové..mě se to tak víc líbí

                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 14:12:09

                  MB >> kecy se píšou s tvrdým "y". Chodils na základku ?

                    NCarpHouser - Profil | Út 31.1.2012 14:10:30

                    Používám tenhle "free/snow" typ, kryje hlavu a přes uši je jen pásek s výstelkou.http://www.trekshop.cz/img/helma-na-lyze-a-snowboar​d-westige-dandy-textile-beige.jpeg Ty klasický lyžařský, jsou hrozný tlačenky na hlavu :o)

                      NMB - Profil | Út 31.1.2012 14:10:27

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 14:08:58 >> a že jsem to čekal....jen kecy a keci a nikde nic

                      :c))))))

                        Npepa-č - Profil | Út 31.1.2012 14:10:16

                        Bulk >> mám giro streif a sedí mi fajn. to je jistě užitečná informace pro tebe :-)

                          NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 14:08:58

                          MB >> pár informací nedlužím fakt nikomu, tím si můžeš bejt jistej.

                            NMB - Profil | Út 31.1.2012 14:07:33

                            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 14:04:59 >> nikde jsem nenapsal že se helma kupuje podle brýlí..ale když se kupuje helma když už brýle máš mělo by to spolu sedět..nic víc jsem tím nemyslel a opačně a to že skoro vše sedí je blbost...

                              NMB - Profil | Út 31.1.2012 14:05:55

                              Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.1.2012 13:50:16 >> pořád dlužíš pár informací :c)

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 14:04:59

                                pepa-č >> napětí se tu krájí jak oblouky na manšestru.

                                  Npepa-č - Profil | Út 31.1.2012 14:02:14

                                  napětí by se dalo krájet, hezký :)

                                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 13:51:46

                                    Dodo29 >> jestli je to fakt pro závodníky, tak to koupí MB.

                                      Noskus - Profil | Út 31.1.2012 13:50:17

                                      Lálos >> no s tou úpravou sjezdovek máš pravdu ,byl jsem tam také od rána a žádný menšestr se nekonal tam si s úpravou hlavu moc nelámou.No nejsme v alpách na to si musíme zvyknout.A ten transfer no to je celkem neštěstí hlavně pro prkýnkáře,lyžař pul bídy má hůlky ,ale co mi se škrkátkama :-) jak na koloběžce.

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 31.1.2012 13:50:16

                                        Bulk >> prosím Tě, nechci zpochybňovat názory nějakýho génia, ale: na brejle se vyser. Jak píše ZN, sedí skoro všechny ne-no-name. Páč se dneska dělají do helem. Prioritní je aby helma perfektně sedla. Jakýkoli lokální tlak, třeba na uši, vede po pár hodinách k nechutným bolestem palice. Kupovat hemlu podle brýlí je kravina.