Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Nsasan111 - Profil | Út 19.2.2019 7:25:43

    Darďas >> Tož na Seweru Čech se vymlůvajů na ledovku, ty sa ideš válat za sestřičkama do špitálu ....no chlapi takto tů hen demograciu nevybudujem :-)))))))))

      Ndrvoštěp - Profil | Út 19.2.2019 7:24:32

      sasan111 >> 😂😂😂

        Nsasan111 - Profil | Út 19.2.2019 7:21:14

        drvoštěp >>No to jsem zvědav....ta moje né a nééé utéct :-)))))

          Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:37:16

          Darďas >> A při studený večeři až žlučníkáři budou mít záchvat tak ber máslíčka ve vaničce. U vody se budou hodit😂

            NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 21:34:28

            drvoštěp >> Dobrá.Nechám si pár kusů zašít do břicha.

              Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:33:06

              Darďas >> Pokud budou peány tak ňáky šlohni😂

                Nkeltt - Profil | Po 18.2.2019 21:25:18

                drvoštěp >> Úúú, tak to jo. Pak je to jasný. Ztohoven bude těžký

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:23:16

                  keltt >> Kuna je bratranec.

                    NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 21:22:52

                    drvoštěp >> :-))))))

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:22:41

                      Darďas >> Hlavně aby tam měli wifinu, jinak tam nelez😂

                        Nkeltt - Profil | Po 18.2.2019 21:21:27

                        drvoštěp >> Kuna udělal i tebe ? :-)

                          NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 21:19:26

                          drvoštěp >> Trefil jsi to naprosto přesně.Opravdu se balím .:-)))Ve čtvrtek mám nástup do špitálu.

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:14:40

                            Darďas >> Abys neměl kufry za dveřmi 😂

                              NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 21:12:17

                              drvoštěp >> To bude podívaná. :-)))

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:11:15

                                Darďas >> Zítra dejte manželky brzo spát. Dám foto nejhezčích chlapů z Ff. Aby vám ženy neutekly. Šiř to dál😂

                                  Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 21:08:07

                                  Darďas >> Na severu byl vždy hlad😂

                                    NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 21:02:41

                                    drvoštěp >> No bodejť,že tam nic jiného nežije.Všechno ostatní ...jste už určitě zkonzumovali.:-)

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 20:18:42

                                      Medusa >> Hm. Já tu mám tak max.straky co vybírají hnízda a strakapoudy😤

                                        NMedusa - Profil | Po 18.2.2019 20:15:44

                                        drvoštěp >> tady jich je pozehnane na te nasi becve lesni jak much a nikdo nevi co s tim a kormoranu kolik tu je to je snad cely hejno kdyz jsem to pocital tak jsem se dopocital tak triceti kusu taky dobri hajzlici

                                          Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 19:41:23

                                          Pvl >> 😂😂😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun