Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPvl - Profil | Po 18.2.2019 19:37:41

    drvoštěp >> 19:29:18 -když by žena dělala fóry tak bobrovka pro rybáře by také nebyla k zahození :o§)

      NMedusa - Profil | Po 18.2.2019 19:35:21

      drvoštěp >> to jo teda to by me ochranci kurna ukamenovali za to a to se nam podarilo ho i chytit na hacek parkrat

        Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 19:29:18

        Medusa >> Flobertka a za ucho. Ty maso, žena kožich.

          NMedusa - Profil | Po 18.2.2019 18:46:05

          drvoštěp >> ahoj tohle me tu po becve plave normalne, to vidim trikrat za den kdyz delam na zahradce a dokonce se tak zdegenerovali ze mi sezrali ctyri tuje a nejaky buxusy dacani jedni a kdyz si jdu pod svoje zachytat tak mi tam jak naschval jezdi )))))) potvory jedny chlupaty

            NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:40:18

            sasan111 >> :-))

              NPvl - Profil | Po 18.2.2019 18:39:16

              Darďas >> Na první zastávku :o§))) Už ani nevím jak se jmenovala --prostě na druhou stranu něž byla Pha

                NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:37:36

                Pvl >> :-)) Kde jsi dojel?

                  Nsasan111 - Profil | Po 18.2.2019 18:29:25

                  drvoštěp >> Na mňa eště kroj neušili, moc materiálu by bylo třeba :-))))))

                    NPvl - Profil | Po 18.2.2019 18:28:40

                    Darďas >> 18:21:08 nemám průvodce :o§) O tý doby když jako mladistvý jsem jel z Prahy do Kralup . A na zpáteční cestě jsem sednul do vlaku který nejel do Prahy ale někam jinam .Od té doby jedině doprovod :o§)

                      Nsasan111 - Profil | Po 18.2.2019 18:28:11

                      Darďas >> Jo, jo tak tak to aj bobři zalehnů k zimnímu spánku v létě :-))))

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 18:24:54

                        Darďas >> Hlavně aby měl mužskej😂

                          NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:22:54

                          drvoštěp >> Počkej, až ti tam dojede sasan.V kroji... s koštýřem a cimbálem.:-))

                            NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:21:38

                            sasan111 >> Měl jsi dát vědět.

                              NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:21:08

                              Pvl >> :-)) Jen na otočku.Stejně máš vlak zdarma.

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 18:19:59

                                Pvl >> Až zasedne k našemu stolu nebude stíhat neboli hltat historky😂 a možná i nějaká bude😂

                                  Nsasan111 - Profil | Po 18.2.2019 18:19:19

                                  Darďas >> Jo byl, dali jsme to vlakem :-))))))

                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 18.2.2019 18:18:30

                                    Darďas >> Já myslel že třeba máte síť a tichý souhlas... Tím se řeší přebytek všeho😂

                                      NPvl - Profil | Po 18.2.2019 18:15:44

                                      Darďas >> Já jako důchodce nemůžu (na to nemám čas) hauzírovat po republice a předvádět odchyt .

                                        NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:10:45

                                        Pvl >> :-)) Klidně přijeď.Ukážu ti, kde přebývá.:-)))

                                          NDarďas - Profil | Po 18.2.2019 18:09:34

                                          drvoštěp >> Ale nejsi první,co mi vynadal.Když to zjistil kolega,tak mi řádně vyčinil.Prý... postní jídlo a jen magor ho může pustit.:-)

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun