Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NSalouš - Profil | Pá 15.2.2019 19:20:05

    Darďas >>Okres Znojmo Jevišovka + přítoky

      NDarďas - Profil | Pá 15.2.2019 19:18:13

      Salouš >> Zdar.Totožný vozový park.:-))Na kterém úseku jsi?

        NMedusa - Profil | Pá 15.2.2019 19:18:05

        Jettys >> A mam krupicu na monitoru )))))

          NMedusa - Profil | Pá 15.2.2019 19:17:44

          Jettys >> ))))))))))))

            NJettys - Profil | Pá 15.2.2019 19:15:08

            Medusa >> blbouni byli misto v letnanech na ff, v narodnim muzeu:-))

              NMedusa - Profil | Pá 15.2.2019 18:59:43

              Jettys >> Ahoj ze by DRVOSTEP zapomnel mapu )))))))) malem mi zaskocilo sousto z vecere smichy

                N1Mara - Profil | Pá 15.2.2019 18:59:42

                Jettys >> :-))))))))))))))

                  NJettys - Profil | Pá 15.2.2019 18:56:29

                  Ted hlasili ze nejaka avie jezdi po vaclavaku dokola:-)

                    NMedusa - Profil | Pá 15.2.2019 18:54:17

                    Salouš >> ahoj pekna masinka

                      NMedusa - Profil | Pá 15.2.2019 18:53:59

                      drvoštěp >> Ahoj tak jak dojels a koukam a prskam smichy jak si to tu ctu zitra jedu vyvazet drevo z lesa mam ho nadelany v metrech a ted ho muzu vyvist domu

                        NSalouš - Profil | Pá 15.2.2019 18:23:36

                        Darďas >> Povodí Moravy zdraví Povodí Odry :-)))

                          NLasskoun - Profil | Pá 15.2.2019 18:15:01

                          Mára FOX >> ... Ahoj, Máro FOXi ... ":-)
                          ... jak už jsi určitě zjistil, tak k této pile, jíž si rovněž vlastníkem, výrobce pily, fi. FLORABEST, vůbec nedodává náhradní akumulátory ani nabíječky ... pro získání nového aku jsou tudíž dvě možnosti:

                          - pořídit si od této značky ještě nějaké další zařízení, mající stejný aku, kdy si Tě dovolím upozornit, že LIDL má momentálně tzv. "Mega VÝPRODEJ", díky čemuž byly u nás za 1990,- (tj. s cca 42% slevou) k mání tyto stroje: ... strunovka (7200 rpm = také vcelku slušná "zbraň";-)))), prořezávač větví (kratší el. motorovka na tyči) a tvarovač keřů ... ve slevě měli i klasickou pojezdovou sekačku za 2990,- ... pro jistotu jsem od každého vzal po jednom kousku":-D, takže akumulátorů a nabíječek mám již konečně uspokojivý dostatek, i pro delší práci v kuse, ať již budu pracovat se kterýmkoli ze strojů ...

                          - druhou možností je pak navždy přejít na akumulátory od značky ISKRA (která je naprosto identická s nářadím Florabestu, evidentně vyrobeno ve stejné fabrice, liší se pouze jinou barvou plastů), jenž sice mechanicky pasují, ale mají posunutý jeden kontakt, takže se pak tento musí v nářadí i v nabíječkách od Florabestu pošoupnout o jednu pozici vedle (naopak to bohužel nejde, jelikož ten mountfíldí akumulátor má kontakt přiletovaný přímo na balaceru uvnitř pouzdra) ... https://www.mountfield.cz/aku-retezova-pila-iak-40-​3025-1aku1004 ...

                          ... jinak můj poznatek je, že s pilou dodaný akumulátor se po několikerém nabití "zformoval" a teď již vydrží už o dost více, než během prvních několika řezání ... (stalo se tak kolem čtvrtého až pátého užití)

                          ... měj se fajn .... L. ... ":-)

                            NPvl - Profil | Pá 15.2.2019 11:06:30

                            drvoštěp >>

                              NJettys - Profil | Pá 15.2.2019 10:58:16

                              drvoštěp >> zavoej 158 udelaji ti doprovod

                                Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.2.2019 10:30:48

                                Darďas >> 🙊🙉🙈

                                  NDarďas - Profil | Pá 15.2.2019 10:28:56

                                  drvoštěp >> Dnes v servise Stihl.Bruska jak cumel ...za pár kaček(110).

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.2.2019 10:27:38

                                    Darďas >> 😂😂😂😂

                                      NDarďas - Profil | Pá 15.2.2019 10:26:43

                                      drvoštěp >> Dokážu si to živě představit.:-))

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.2.2019 10:23:05

                                        Jettys >> Pepíci jsou nervózní, dědci tlačí Máňu po kruháku, já točím volantem bez posilovače seč mi síly stačí. Právě jsem přejel odbočku tak znovu, snad se na potřetí trefím😂😂😂

                                          Ndrvoštěp - Profil | Pá 15.2.2019 10:19:36

                                          Jettys >> Noha nohu mine😂

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun