Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Jettys - Profil | Pá 15.2.2019 10:14:56

    drvoštěp >> nejakej report bude?.....aspon z ucpany dalnice:-)

      Jettys - Profil | Pá 15.2.2019 6:16:04

      drvoštěp >> tu zenskou vyhod, nedostanes se prez ni ke zradlu:-)

        drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 22:07:02

        Jettys >> Jsem připraven😍😍😍 pokud mi bude dělat svačinu do lesa a žehlit modráky😂

          Jettys - Profil | Čt 14.2.2019 20:58:36

          drvoštěp >> mara bude mozna plenit lednicku:-)

            drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 20:37:57

            Jettys >> Kolego když bude plnit konto, ať je to klidně Mára😂 Kalač

              Jettys - Profil | Čt 14.2.2019 20:26:59

              drvoštěp >> to je chlap?:-)

                drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 20:26:03

                1Mara >> Něco naznačuješ😂😂😂

                  drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 20:20:47

                  Jettys >> Emily Ratajkowski😘

                    1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 19:01:45

                    drvoštěp >> Ten inteligent mě nemůže urazit a ani nasrat, je to další troll co tu vysírá.........

                      1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 19:01:00

                      Jettys >> :-))))

                        Jettys - Profil | Čt 14.2.2019 18:54:08

                        1Mara >> co to je za čalamádu?

                          Jettys - Profil | Čt 14.2.2019 18:08:11

                          drvoštěp >> co to je za cikorku?

                            Darďas - Profil | Čt 14.2.2019 16:54:49

                            drvoštěp >>Cibule a houskový knedlík.Ale jinak chlapec vařit umí,sleduji ho v gastru.A ta baba,,, vypadá pěkně.:-)

                              drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 16:37:16

                              Darďas >> Chybí cibul, a já zásadně s chlebem o tloušťce min.5 cm
                              😂 Kdyby Mára vypadal jak ta na obrázku, tak bych ho(ji) hned vzal jako kuchtíka😘

                                Darďas - Profil | Čt 14.2.2019 16:28:00

                                drvoštěp >> Odborník, na první pohled pozná,že to je ...dřevorubecký guláš.:-)

                                  drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 16:24:41

                                  1Mara >> Jó, karvo tě nasral a teď se sereš mezi chlapy😂 proč ho nerozsekáš argumenty a plamenným projevem ?😂😂😂

                                    drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 16:20:43

                                    1Mara >> Ty témate, by to mohli zavřít tady😂😂😂

                                      1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 16:17:05

                                      drvoštěp >> Dobře mu tak, ty tady žvaníš z 90% nesmysli, které nejsou k tématu a mě budeš jebat, to je vrchol.......... !! jo a jdu hajat, vypínám telefon . :-)

                                      Motorová pila .

                                        drvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 16:14:54

                                        1Mara >> Tvl, gastro je jinde. Dej k tomu aspoň domák nebo pilu. Ti orazilo co je Káceč na dovče. Ten by tě zmrdal na první😂

                                          Pedro1 - Profil | Čt 14.2.2019 16:14:26

                                          LosPafkos >> :-)))

                                          https://youtu.be/MGiq3qTt1oo

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun