Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Ndrvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 16:12:50

    sasan111 >> Nejsem řidič, jedem tranzitem. Tož si můžu dát do sosáčku👺

      N1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 16:01:20

      LosPafkos >> :-)) ale dobré to mám, né že né, jen to není to, co jsem vlastně chtěl :-)))

        NLosPafkos - Profil | Čt 14.2.2019 15:50:03

        1Mara >> to hovno sedí 😂

          N1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 15:47:38

          Hovno, je to něco co nedokáži nazvat .-)))))

            NPedro1 - Profil | Čt 14.2.2019 15:22:38

            Shu-lin >> Kdyžtak vyndá špenát,mixer má,bude fajn špenátová polívka:-)

              NShu-lin - Profil | Čt 14.2.2019 15:19:34

              Pedro1 >> dle popisu normální znojemská z buřtů. Knedlík k tomu má. :-)

                NPedro1 - Profil | Čt 14.2.2019 15:18:06

                Shu-lin >> Mára by to dal a dvakrát by si přidal:-)

                  NShu-lin - Profil | Čt 14.2.2019 15:16:34

                  ...

                    N1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 14:45:11

                    Pedro1 >> No hlavně si naplním břuch voe :-))) Jo a chtěl jsem udělat i špenát a tak jsem ho schoval do mrazáku a budu to mít jen s br, knedlíkem .-)) počkej, Parma mě dá !! měl jsem vařit dušenou mrkev a já si to na poslední chvíli rozmyslel a koupil br. knedlík a dělám rychlo něco jako polo guláš .-))))))))))))))))))))))))))))

                      NPedro1 - Profil | Čt 14.2.2019 14:42:56

                      1Mara >> Krkovice na česneku alá guláš?S tím udělaš díru do světa:-)))

                        N1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 14:37:44

                        Pedro1 >> no nevím, mělo to být na česneku, ale už jsem si to rozmyslel a bude něco jako guláš, ale jiné barvy než hnědý a hlavně je to dělaný z krkovice .-)))) prostě dneska nemám své hvězdy v konstalaci tak, jak bych potřeboval, karvo mě zkazil náladu a já tu teď tápu..... .-)))

                          NPedro1 - Profil | Čt 14.2.2019 14:34:00

                          1Mara >> Co to je "něco"?

                            N1Mara - Profil | Čt 14.2.2019 14:25:52

                            Pedro1 >> :-)) Mára doma vaří něco k obědu, ještě jsem nejedl !! :-))

                              NPedro1 - Profil | Čt 14.2.2019 14:21:56

                              Jettys >> Mára jede do Prahy bagrem?:-)))

                                NJettys - Profil | Čt 14.2.2019 14:14:25

                                Tak ted hlasili ze D8 od severu ucpana, jsem zvedav jak zitra:-)

                                  Nsasan111 - Profil | Čt 14.2.2019 10:48:30

                                  Jettys >> Jo, jo, výhoda sklápěčky :-))))

                                    NJettys - Profil | Čt 14.2.2019 9:39:59

                                    sasan111 >> az dorazi z ff tak dedky jen vyklopi na navsi:-)

                                      Nsasan111 - Profil | Čt 14.2.2019 9:13:22

                                      drvoštěp >> V sobotu nemože jet, Máňa by brzdila wíkendový prowoz v naší stověžaté :-))))

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 14.2.2019 6:46:32

                                        Píňas >> V pátek, tvl ty jsi sklerotik🤔

                                          NPíňas - Profil | St 13.2.2019 22:50:42

                                          drvoštěp >> kámo kdy že to jedeš?

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun