Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 20:41:12

    drvoštěp >> Nepotřebuju radu. Mám to otestovaný ve vlastní hubě.;-)

      NPoušťák - Profil | So 9.2.2019 20:38:55

      drvoštěp >> uháněj k plotu pro pilulku...o)))

        Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:36:37

        Tak hoši, rychle. Čas se krátí🕤

          Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:34:36

          Petr64 >> ;))) Každá rada zde dobrá👍

            NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 20:24:36

            drvoštěp >> Nelezou. Mám zuby na ćepech a pod ně nic neleze.;-)

              NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 20:23:39

              Darďas >> Sikovky.To neznáš?

                Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:20:34

                Darďas >>
                😂😂😂😂

                  Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:20:10

                    Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 20:17:10

                    Petr64 >> Ty ořechy ti nelezou pod zubní protézu ? Promiň, jsem ovlivněn reklamou😂😂😂

                      NDarďas - Profil | So 9.2.2019 20:15:48

                      Petr64 >> Co to je blicka?

                        NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 19:45:01

                        Jettys >> Práce venku je o zdraví. V teple domova ale musím brát jen malý věci.:-)

                          NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 19:43:47

                          Pvl >> Bingo.:-)

                            NJettys - Profil | So 9.2.2019 19:32:21

                            Petr64 >> jsi domaci kutil:-)

                              NPvl - Profil | So 9.2.2019 19:31:54

                              Petr64 >> Takže požárník jede k požáru ? Hasič hasí ?

                                NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 19:30:49

                                Hele. Když ořechu zdřevnatí skořápky a já je rubu blickama. Jsem Louskáček,nebo dřevorubec?;-)

                                  NPetr64 - Profil | So 9.2.2019 19:28:35

                                  Darďas >> Neni u požárníků. Bude asi u hasičů.:-)

                                    NDarďas - Profil | So 9.2.2019 19:20:45

                                    sasan111 >> Ty jsi u požárníků?

                                      Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 18:00:19

                                      sasan111 >> Tak si to užij👻👻👻

                                        Ndrvoštěp - Profil | So 9.2.2019 17:57:20

                                        sasan111 >> V tom je ten fígl😂😂😂

                                          Nsasan111 - Profil | So 9.2.2019 17:56:18

                                          drvoštěp >> Tak vyraz a dojedeš na květnové otevřené sklepy :-)))))

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun