Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 20:57:20

    Medusa >> na modlení se vyser a vypiluj pravopis, ty "smylovanej" :-)

      NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 20:49:26

      ŠUKI >> to vedro tomu taky nepomaha moc mame problem cokoliv chytit ted takze je to na prd ted doufam jestli se trosku ochladi tak doufam ze to bude lepsi

        NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 20:48:03

        ŠUKI >> ja se modlim aby se smyloval ale nejak se nam to nedari ((((

          NŠUKI - Profil | Po 22.6.2026 20:43:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Medusa >> Musíš se modlit jak ta “kunda” DRVOŠTĚP 😂

            NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 20:40:18

            drvoštěp >> chudák ty :-) Já dal za dvě hodiny sedm lachoutů. Dehydrataci je třeba předejít, je to pěkná svině :-)

              Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 20:36:41

              Káceč >> V pergole jsem vycuc 3 éxcelénty😄a jak dorazila ženy kámoška, tak úprk na jedno🍺Sotva sednu hned lapma bechera od vedlešího stolu. Prej abych je zase nejebal😄😄😅

                NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 20:13:34

                ŠUKI >> ahoj zatim prdu a ne sumcu i kdyz jsme jezdily jak yvrezani a nemohli jsme za boha chytit nastrazku ale meli jsme i rosnaky a pijavice ale vubec nic zkouseli jsme i podvodaky a kace a bojky tycovky a zatim nic ((((((

                  NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 20:11:56

                  Káceč >> tak to jo potom jako lek teda chapu))))

                    NVash - Profil | Po 22.6.2026 20:03:37

                    Polčis >> Nonono 🤨 Měl sem v práci Braník 😲 doma dvě Corony a v krámu Radegast 💪😤🤘

                      NŠUKI - Profil | Po 22.6.2026 19:49:12

                      Medusa >> Ukaž fotky sumců ….🤔😂

                        NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 19:46:17

                        Medusa >> jaká jízda, já nepiju lachouty, desítku, abych se motal nebo byl děsně chytrej. Ale proto, abych se vyspal, bo chronické bolesti a prášky nežeru. Asi tak :-)

                          NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 19:43:37

                          Káceč >> taaak to potom jo to musi byt jizda ))))

                            NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 19:32:36

                            Medusa >> jak nasadím svoje tempo, tak není cesty zpět a hlavně mám dost natrénováno a tudíž to mám pod kontrolou :-)

                              NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 19:28:47

                              Medusa >> Dej si facku 😀

                                NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 19:27:28

                                Káceč >> helle zpomal nebo se upijes k smrti i kdyz vim ze bys tak asi byl v blahu )))))😁😁😁

                                  NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 19:25:55

                                  Polčis >> jdu si pro čtvrtýho :-)

                                    NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 19:16:37

                                    Vash >> Ty tvoje piva jsou na jeden hlt 😀
                                    Já už v travje nejedu.

                                      NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 19:15:04

                                      Káceč >> Tuším,že i objemově předeženeš 😀

                                        NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 18:54:44

                                        Polčis >> já končil až v půl sedmý, ale jsem si jist, že to doženu :-)

                                          NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 18:53:12

                                          Medusa >> ahoj, u nás ani jedna kapka, asi se málo modlím :-)

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun