Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NVash - Profil | Po 22.6.2026 18:44:22

    Polčis >> Já čtvrtý pivo 😤🤘🤣 Hele dneska je to hrozně přemrdaný 😕 Ale to je na delší povídání a neé psaní tu 😉

      NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 18:40:23

      Káceč >> Zase pozadu,já už čtvrtý vinný střik 😀

        NMedusa - Profil | Po 22.6.2026 18:39:54

        Káceč >> ahoj tady par kapek a nic jen malej mracek ))))))😁😁

          NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 18:37:57

          Už leju, tak na zdraví :-)

            NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 18:23:20

            Vash >> Pohůnek v robotě co hulí tak teď sehnal brko a prý do čtvrt hodiny potom vždy usnul 😂
            Ani si to do práce nebral,bo bych ho zabil 😂

              NVash - Profil | Po 22.6.2026 18:02:57

              drvoštěp >> Jasný 👍 stejně ti nikdo nezaručí 💯% stejnou genetiku. Každá kytka je originál 😉🤘😤

                Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 17:58:52

                Vash >> Co mi donesou, vyseju. Prostě Boží setba😇🤫😄

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 17:57:33

                  Vash >> Já vím, já vím...👏🤫

                    NVash - Profil | Po 22.6.2026 17:56:08

                    drvoštěp >> Ale to je protože jedeš ty rychlokvašky 😉 Vono zas tak velký rozdíl v kvalitě není jen v ceně 😤🤘🤣

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 17:53:46

                      Vash >> Sám víš kolik se loni ,,urodilo"💩 Některé semínka jsou na jistotu, jindy propadák.

                        NVash - Profil | Po 22.6.2026 17:49:34

                        Polčis >> Říká 🤫 ale ono cenu hodně určuje od které seed banky to je 😉 Jenže semínka kupuje mladej a Kája ví pitschu 😤🤘😝

                          NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 17:23:55

                          zvědavec >> u nás to vypadalo 2x nadějně a taky to uteklo.

                            NPolčis - Profil | Po 22.6.2026 17:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vash >> Kájova přirážka ti něco říká?Nějak musí vydělat na pjet dní v týdnu na gauči,nebo v knajpě😂

                              Nzvědavec - Profil | Po 22.6.2026 16:44:01

                              Káceč >> V dálce bouřilo a tradičně všechno zdrhlo přes Doupov do vnitrozemí.

                                NKáceč - Profil | Po 22.6.2026 14:01:36

                                Blíží se k nám bouřka, pěknej rachot.

                                  NVash - Profil | Po 22.6.2026 11:03:24

                                  drvoštěp >> 12ks za 450 kundo 😝🤘🤣

                                    Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 10:11:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vash >> Kecale, to povídej chacharum😄😄😄

                                      NVash - Profil | Po 22.6.2026 10:01:07

                                      metal >> Tak jó zadržuje to vodu v krajině 😉🤘🤣

                                        Nmetal - Profil | Po 22.6.2026 9:27:55

                                        Vash >> Řekl bys viď, ale starosta obce která si to nechala dělat si chválí....

                                          NŠUKI - Profil | Po 22.6.2026 9:21:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Jdeš chytat na večer nástražky a..,

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun