Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    NVash - Profil | Po 22.6.2026 9:03:17

    drvoštěp >> Bo seš lama 😝 za 300 jich mám 6 💪😤🤘

      Ndrvoštěp - Profil | Po 22.6.2026 8:56:26

      ŠUKI >> Jedno semínko stojí 300,-🤔

        NVash - Profil | Po 22.6.2026 8:34:49

        metal >> Slušná prasečina 😫🤘🤮

          Nmetal - Profil | Po 22.6.2026 8:14:59

          Pvl >> Dobře ty 👍😃

            NPvl - Profil | Po 22.6.2026 8:12:36

            metal >> V loňském roce ano ,,ale letos na to prdím 🙂

              Nmetal - Profil | Po 22.6.2026 8:07:49

              Pvl >> Ty ho držíš?? 🤔

                Nmetal - Profil | Po 22.6.2026 8:07:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Čekám až vypadne kladak abych mohl do lesů... tak sem kouknu k sousedům, kde byla na jaře těžká technika. Asi budou zakládat u skládek rybniční soustavy 🤔🥴

                  NVash - Profil | Po 22.6.2026 8:03:06

                  Pvl >> Vyřídím 😉🤘🤣

                    NPvl - Profil | Po 22.6.2026 7:51:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jen pro info .
                    Aby jste nebyli zaskočeni ! Dnes je .....
                    Mezinárodní den bez kalhotek 😁

                      Njeden3 - Profil | Po 22.6.2026 6:49:41

                      Káceč >> taky se řídíš TÍM jako já : vyčurat,pomodlit a spát---ALE JEN V TOMTO POŘADÍ 😂🤣

                        NPvl - Profil | Po 22.6.2026 6:22:50

                        jeden3 >> Ne 21.6.2026 20:05:10
                        To je stejně dobrej člověk :o§) Takových aby jsi lupou pohledal 👍

                          NKáceč - Profil | Ne 21.6.2026 22:51:42

                          ŠUKI >> močák mám zatím pod plnou kontrolou a i svěrač :-)

                            NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 22:42:13

                            Káceč >> Protože seš už pomočil😂. Dobrou a zítra opět velkou žízeň přeji 💪

                              NKáceč - Profil | Ne 21.6.2026 22:39:09

                              ŠUKI >> však já nic neřeším, jsem naprosto v klidu :-)

                                NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 22:14:11

                                Káceč >> Tak si sedni na sedmý schod, umísti vedle sebe basu piva , otvírej jedno za druhým a nic neřeš. Kromě toho,ať se stihneš vymočit 🤫😂

                                  NKáceč - Profil | Ne 21.6.2026 22:00:14

                                  ŠUKI >> to vím velice dobře :-)

                                    NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 21:58:41

                                    Káceč >> Nechci rýpat , ale ty víš co je krom otvírání lachoutů sekat sekerou …🤭😂

                                      NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 21:55:42

                                      drvoštěp >> A po “uzrání” kolik mají THC 😂 ta lepší asi nebude sadarmo …svatý otče 🤭

                                        NKáceč - Profil | Ne 21.6.2026 21:51:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tohle bych chtěl dělat v tom dnešním hice :-)

                                        https://www.youtube.com/shorts/rrzVKpUlaKU

                                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 20:29:42

                                          jeden3 >> Německo, pak knajpa🍺

                                            Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun